Detaylar İçin Tıkla!
GündemIsparta

16 TANE HAYVAN YILDIRIM YÜZÜNDEN TELEF OLDU!

Yıldırım Tüm Sürüyü Telef Etti!

16 TANE HAYVAN YILDIRIM YÜZÜNDEN TELEF OLDU!

Bugün Isparta’nın dört bir bölgesinde meydana gelen yoğun yağış ve yıldırım neticesinde ortaya çıkan doğal afetlere bir yenisi daha eklendi. İşte şehrimizde meydana gelen Isparta Haber ve Isparta Son Dakika olaylarını aktardığımız bu yazıda sizler de şehrimizde şahit olduğunuz olayları cep telefonunuz ile kayıt altına alıp bizlere sosyal medya hesaplarımızdan bir tanesi olan Instagram üzerinden gönderebilirsiniz. Sosyal medya hesabımızdan haber göndermek için buraya tıklayabilirsiniz.

Hayvan Telef

Dilerseniz bizlere mail yoluyla da yaşadığınız olayları gönderebilirsiniz. Onun için de buraya tıklamanız yeterli olacaktır. Bugün Isparta Sütçüler ilçesinde bulunan Kartoz köyünde yıldırım nedeniyle 16 tane hayvan telef oldu. İşte yıldırımın çarptığı ve sosyal medya hesabımızda paylaşamadığımız o görüntüler Isparta Anlık olarak internet sitemizde siz değerli takipçilerimizle.

Hayvan Telefy

Yıldırım Tüm Sürüyü Telef Etti!

Sosyal medya hesabımıza gelen bilgilere göre Sütçüler ilçemizde bulunan Kartoz köyünde bir vatandaşa ait olan 16 hayvan yıldırım yüzünden ne yazık ki telef oldu. İşte o anlar, olayı yaşayan ve sürünün sahibi olan kişi tarafından cep telefonu kamerasıyla kayıt altına alınıp bizlere ulaştırıldı. Görüntüler hassas olduğu için sadece internet sitemize yüklediğimiz bu görüntüler yalnızca Isparta Anlık‘ta. Görüntülere ulaşmak için sayfanın alt tarafına doğru inmeniz yeterli olacaktır.

Isparta Anlık

İlgili Haberler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyici kapatıp tekrar sitemizi ziyaret ediniz.