Detaylar İçin Tıkla!
IspartaGündem

ANNEANNE VE TORUN SOBA ZEHİRLENMESİNDEN HAYATINI KAYBETTİ! ISPARTA!

Isparta Davraz Mahallesinde Anneanne ve Torun Sobadan Dolayı Hayatını Kaybetti! İşte Detaylar!

ANNEANNE VE TORUN SOBA ZEHİRLENMESİNDEN HAYATINI KAYBETTİ! ISPARTA!

Dün akşam saatlerinde Isparta Anlık olarak sosyal medya hesaplarımız üzerinden bizlere ulaşan bilgiler ışığında ilk defa bizim sitemizde yayınlanan haberin detaylarına göre bugün Anneanne Şerife İlhan ve Torun Ecrin Ünlü soba zehirlenmesi nedeniyle hayatını kaybettiği kesinleşti.

Anneanne ve Torunu Hayatını Kaybetti

Hayatını kaybeden vatandaşlarımızın ailelerine Isparta Son Dakika olarak baş sağlığı dileklerimizi iletiyoruz. Dün paylaştığımız haberin detaylarına ulaşmak için buraya tıklayabilirsiniz. Sizler de şehrimizde yaşanan son dakika olaylardan anında haberdar olmak için bizlere şahit olduğunuz olayları cep telefonu kameranızla kaydederek sosyal medya hesaplarımız üzerinden gönderebilirsiniz. Bu sayede yaşadığınız olaylar ve şahit olduğunuz olaylar tüm şehir tarafından anında duyulabilir. Buraya tıklayarak sosyal medya hesabımıza ulaşabilirsiniz.

Anneanne ve Torunu Hayatını Kaybetti 2

Anneanne Isparta’ya, Torun Kuşadası’na Defnedilecek!

Anneanne Şerife İlhan ve torunu Ecrin Ünlü‘nün cenazeleri hastanede yapılacak inceleme ve otopsi sonrasında defnedilecek. Şerife İlhan Gelendost Afşar Köyünde toprağa verilirken, Ecrin Ünlü’nün de Aydın Kuşadası’na defnedileceği bilgileri geldi. Acılı ailelere baş sağlığı diliyoruz.

Isparta Anlık

İlgili Haberler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyici kapatıp tekrar sitemizi ziyaret ediniz.