Detaylar İçin Tıkla!
GündemIspartaSon DakikaTrafik Kazaları

Arabayı Kaçırdı Kaza Yaptı! Isparta Son Dakika

Arabayı Kaçırdı Kaza Yaptı! Isparta Son Dakika

Isparta’da İstiklal Mahallesinde bulunan bir işletmeye ait olan aracı işletmede yeni çalışmaya başlayan bir işçi arabayı kaçırdı ve kaza yaptı. Isparta Anlık olarak sizler için özenle hazırladığımız haberlere buraya tıklayarak gidebilirsiniz. Dün akşam saatlerinde İstiklal Mahallesinde bir kaza olduğunu sizlere Instagram adresimiz üzerinden duyurmuştuk. Şehrimizde yaşanan olayları, yaşandığı gibi paylaştığımız sosyal medya hesabımızı takip edebilirsiniz. Dün akşam yaşanan kazada, bir aracın İstiklal Mahallesinde, ters yöne girdiği gözlemleniyordu. O anların hepsi takipçilerimiz tarafından kayıt edildi, alt tarafta sizlerle paylaşacağız. Gece saatlerinde gerçekleşen kazada, aracın sahibi kişi bizlere sosyal medya aracılığı ile ulaşıp Isparta Son Dakika haberinin gerçek yüzünü ortaya koydu! İşte araç sahibinin söyledikleri, alt tarafta sizlerle!

Arabayı kaçırıp kaza yaptı

Olayın Gerçek Yüzü Bambaşka Çıktı!

Ters yönden girip, kaza yapan aracın sahibi Isparta Anlık olarak bizlere Isparta Haber sayfamıza konuştu! Sizler için o konuşmaları alt tarafta paylaştık;

“Yaralı yok, araç benim maalesef. Çalışanımız arabayı habersizce almış, kaza yapınca da arabayı orada bırakıp kaçmış…”

Aracı kaçırdı, kaçtı!

İddialar ise daha büyük! Araç sahibi kişi bizlere şunları da söyledi; “25-30 yaşlarında işe ihtiyacı olduğu için Konya’dan gelmişti. Güvenip ona kalacak yer vermiştik ama maalesef insanlara güvenmemek gerekiyormuş. Diğer çalışanlarımız ile arayıp bulduk. Emniyet ekiplerine teslim ettik, şirket telefonumuzu da gasp ettiğini öğrendik. Şikayetçi olduk, ifadesi alındı. Gerisi adalete kaldı.”

Isparta Anlık

İlgili Haberler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyici kapatıp tekrar sitemizi ziyaret ediniz.