Detaylar İçin Tıkla!
Trafik KazalarıGündemIsparta

ARAÇ TAKLA ATTI! ISPARTA TRAFİK KAZASI!

Isparta Mahmatlar yolunda araç takla attı!

ARAÇ TAKLA ATTI! ISPARTA TRAFİK KAZASI!

Isparta Trafik Kazası haberine göre bizlere sosyal medya hesaplarımız üzerinden gelen bilgiler ışığında Isparta Eğirdir yolunda bulunan Mahmatlar Yolu olarak da bilinen bölgede bugün sabah 10.30 sularında bir araç takla attı.

Mahmatlar Kaza

İşte sosyal medya hesaplarımızdan gelen bilgilere göre o kazanın detaylarını siz değerli Isparta Anlık takipçilerine aktarmaya çalışacağız. Sizler de Isparta Son Dakika haber niteliği taşıyan olaylara şahit olursanız bunları cep telefonunuz ile kayıt alıp bizlere sosyal medya hesaplarımız üzerinden iletebilirsiniz. O hesaplara ulaşmak için buraya tıklayabilirsiniz.

Mahmatlar'da kaza!

Isparta Mahmatlar yolunda araç takla attı!

Isparta’da her hafta en az bir kazanın yaşandığı o bölgede araç takla attı. İşte o haberle alakalı video ve fotoğrafları siz değerli takipçilerimizle internet sitemizden paylaşmaktayız. Gelen bilgilere göre o kazada kimse sıyrık bile almadan kurtuldu. Kazazedelere geçmiş olsun dileklerimizi Isparta Anlık ekibi olarak iletmekteyiz, umarız o yolda seyahat eden diğer araçlar daha dikkatli seyahat ederler ve bu kazalar umarız son bulur. Görüntüleri izlemek için sayfamızın alt kısmını ziyaret edebilirsiniz.

Isparta Anlık

İlgili Haberler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyici kapatıp tekrar sitemizi ziyaret ediniz.