Detaylar İçin Tıkla!
Son DakikaGündemIsparta
Son Dakika

ARACIN ARKASINA BAĞLADIĞI KÖPEĞİ METRELERCE SÜRÜKLEDİ!

Antalya'da İnsanlığı Sorgulatan Görüntüler!

ARACIN ARKASINA BAĞLADIĞI KÖPEĞİ METRELERCE SÜRÜKLEDİ!

Isparta Anlık olarak sosyal medya hesaplarımızdan bizlere ulaştırılan görüntü insanlığı sorgulatan türden! İşte Antalya‘nın Kepez ilçesine bağlı Baraj mahallesinde yaşanan olay izleyenleri üzüntüye düşürdü. Sosyal medyada bugün öğleden sonra saatlerinde yayılan video Antalya Baraj Mahallesinde bir minibüsün arkasına bağlanan köpeği çektiğiyle çalkalandı.

Araç Köpek Haberi

Bizlere de ulaşan o videoda minibüsün plakasının 32 yani Isparta olduğu dikkat çekti. Sevgili takipçilerimiz, araç plakası 32 MA 1260’tır fakat bu MA plakalar Misafir Araç anlamına gelir ve yurt dışından gelen yabancı uyruklu vatandaşların üzerinedir. Öncelikle şehrimizin plakasının böyle bir olayla gündeme gelmesinden dolayı utanç ve üzüntü duyuyoruz. Emniyet ekiplerimiz ellerinden gelen çabayı sonuna kadar veriyorlar. O üzücü anlar yürek yaralasa da sizlerle paylaşmanın haklı olacağını düşünüyoruz. Isparta Son Dakika ve Isparta Anlık olarak sosyal medya hesaplarımız üzerinden bizlere her an haber gönderebilir, bunları tüm şehrimizin duymasına neden olabilirsiniz. Sosyal medya hesaplarımıza ulaşmak için buraya tıklayabilirsiniz.

Araç Köpek Haberi

Antalya’da İnsanlığı Sorgulatan Görüntüler!

Antalya iline bağlı Kepez ilçesinin Baraj mahallesinde 32MA1260 plakalı bir aracın arkasına bağlanan köpek görüntülendi. Olay sırasında bölgeden geçen vatandaşlar araca korna çalarak uyardı fakat araç sürücüsünün umurunda bile olmadı. İşte insanlığımızı sorgulatan, bize ne oluyor diye sorduran o utanç verici görüntüler Isparta Anlık olarak internet sitemizde siz değerli takipçilerimizle. Sizler de bizlere son dakika Isparta Haber şahit olduğunuz olayları sosyal medya hesaplarımız üzerinden detaylarıyla beraber iletebilirsiniz, bizler de tüm şehrin duyması için elimizden geleni yaparız.

Isparta Anlık

İlgili Haberler

12 Yorum

    1. Abi yapamazlar çünkü araç 32 ma misafir aracı kimse bunlara dokunama şuan o duruma getirdi hükümet onlar haksizken bile dokanamiyoruz o yüzden kimsenin götü yemez he maskeyi takarsın ciakrirsin plakayı kesersin döversin sonra baş git ama diğer türlü yapmaz kimse herkes çekiniyor şuan

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyici kapatıp tekrar sitemizi ziyaret ediniz.