Detaylar İçin Tıkla!
GündemIsparta

ASTSUBAY AHMET TAŞ’IN CENAZESİ MEMLEKETİNE GÖNDERİLDİ!

Isparta'da Gece Saati Meydana Gelen Korkunç Kazada Hayatını Kaybetmişti!

ASTSUBAY AHMET TAŞ’IN CENAZESİ MEMLEKETİNE GÖNDERİLDİ!

Isparta’da en çok bilinen ve insanların hız yapmaktan çekinmediği cadde olarak bilinen İstanbul Caddesinde Astsubay Ahmet Taş ve eşi Aslı Taş refüje çıkarak bir ağaca çarparak kaza yapmışlardı. O kazada araç sahibi ve sürücüsü Ahmet Taş kaldırıldığı hastanede gece saatlerinde hayatını kaybetmişti.

Bugün itibariyle Ahmet Taş’ın Astsubay olduğu öğrenildi. O kaza ile ilgili görüntülere ve detaylara üstteki linklere tıklayarak ulaşabilirsiniz. Astsubay Ahmet TAŞ’ın cenazesi memleketi Kahramanmaraş Elbistan’a gönderildi. Allah sevdiklerine sabır versin. Eşi Aslı TAŞ ise Şehir Hastanesinde tedavisi devam etmektedir. Gelişmeler geldikçe internet sitemizde yayınlayacağız.

Isparta’da Feci Kazada Hayatını Kaybetti!

Isparta’da gece saatlerinde meydana gelene ve bizlerin de anbean yayın yaptığı İstanbul Caddesi üzerinde aracın refüje çıkması sonucu kaza yapan araçta Astsubay Ahmet TAŞ ve eşi Aslı TAŞ vardı. O kazada Ahmet TAŞ ve Aslı TAŞ ağır yaralı olarak SDÜ Tıp Hastanesine götürülmüşlerdi. Hastanede hayatını kaybeden Ahmet TAŞ’ın astsubay olduğu öğrenildi. Astsubayın cenazesi bugün itibariyle memleketi Kahramanmaraş Elbistan’a gönderildi. Eşi Aslı TAŞ’ın ise şehir hastanesinde tedavisinin devam ettiği öğrenildi.

Isparta Anlık

İlgili Haberler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyici kapatıp tekrar sitemizi ziyaret ediniz.