Detaylar İçin Tıkla!
GündemIsparta

AVRUPA’NIN KOKAİN BARONLARI ISPARTA’DA YAKALANDI!

Isparta'da Bu Araçla Yakalandılar! İşte Detaylar!

AVRUPA’NIN KOKAİN BARONLARI ISPARTA’DA YAKALANDI!

Avrupa’da adeta kokain imparatorluğu kuran suçlular ve baronları Isparta’da yapılan özel baskınlarla yakalandılar! İşte o haberle ilgili detayları aktardığımız bu yazıda Isparta Emniyet’i başta olmak üzere Türkiye Cumhuriyeti Emniyetini tebrik ve takdir ediyoruz! İşte detayları sizler için aktarmaya çalışacağız, sitemizin alt kısmına inerek detaylara ulaşabilirsiniz. Bugün Eğirdir’de meydana gelen korkunç kazada hayatını kaybedenlerin ailelerine baş sağlığı diliyoruz. Buraya tıklayarak o haberle ilgili detayları da görebilirsiniz.

Isparta’da Bu Araçla Yakalandılar! İşte Detaylar!

Isparta’nın Eğirdir ilçesinde gerçekleştirilen operasyon sonucunda Avrupa’nın uyuşturucu baronlarından bir tanesinin sağ kolu olarak bilinen Isaac Bignan ve beraberindeki 2 kişi göz altına alındı.

İstanbul İl Emniyet müdürlüğünün başlattığı operasyonda Eğirdir ilçe jandarma komutanlığı çerçevesinde Interpol tarafından aranan, aslen Gana uyruklu olan baron sağ kolu olarak bilinen Isaac Bignan ve 2 kişi, GK YK 2301 plakalı araçta yakalandı. Şahıslar uzun süre teslim olmayıp, polis ve jandarma ekiplerine güçlük çıkarmış olsalar da en sonunda yakalanıp İlçe Emniyet Müdürlüğüne teslim edildi.

Isparta Anlık

İlgili Haberler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyici kapatıp tekrar sitemizi ziyaret ediniz.