Detaylar İçin Tıkla!
Son DakikaGündemIspartaKavgalar
Son Dakika

BAĞLAR MAHALLESİNDE OLAYLI GECE! BİR KİŞİ YARALI! ISPARTA SON DAKİKA!

Bağlar Mahallesinde Çıkan Bıçaklı Kavgada Bir Kişi Yaralandı!

BAĞLAR MAHALLESİNDE OLAYLI GECE! BİR KİŞİ YARALI! ISPARTA SON DAKİKA!

Bağlar mahallesinde 17 Haziran’ı 18 Haziran’a bağlayan gecede bıçaklı kavga meydana geldi! Isparta Anlık takipçilerimizin sosyal medya hesaplarımız üzerinden ilettiği görüntüler ve bilgilere göre yayınladığımız bu haber siz değerli Isparta Son Dakika takipçilerimizle! Sizler de şehrimizde yaşanan son dakika olayları bizlere sosyal medya veya internet sitemiz üzerinden gönderebilir, tüm şehrin duymasını sağlayabilirsiniz. Sosyal medya hesaplarımız için buraya, internet sitemizin iletişim bölümüne ulaşmak için de buraya tıklayabilirsiniz. Bağlar mahallesinde olaylı gece başlığıyla yayınladığımız haberde Bağlar mahallesinde bulunan iki kişi arasında bıçaklı kavga meydana geldi! Haberin detaylarını sayfanın alt taraflarına doğru inerek ulaşabilir, ilgili görüntülere anında erişebilirsiniz. Meydana gelen olayda yazılan bilgiler takipçimizin aktardığı bilgiler olmakla birlikte kesinlik ifade etmemektedir.

Bağlar Kavga

Bağlar Mahallesinde Çıkan Bıçaklı Kavgada Bir Kişi Yaralandı!

Bağlar mahallesinde 17 Haziran Cumartesi gününü 18 Haziran Pazar gününe bağlayan gecede bıçaklı kavga meydana geldi! Takipçimizin iddiaları üzerine hazırladığımız yazıda öğrendiğimiz ilk bilgilere göre kavganın bir kadın nedeniyle çıktığı söylendi. Bu konu hakkında net bir bilgi olmamakla birlikte Isparta Anlık olarak takipçimizin aktardığı bilgilerin kesin olmadığını, yanlış olduğunu düşündüğünüz noktaları bizlere ulaşarak düzenleyebileceğimizi bildirmek isteriz.

Bağlar kavga 2

Meydana gelen kavgada, kavga eden kişilerin 25 ile 30 yaşları arasında olduğu öğrenilirken bir kişinin göğsüne aldığı bıçak darbesiyle ağır yaralı olarak hastaneye kaldırıldığı da öğrenildi.

Isparta Anlık

İlgili Haberler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyici kapatıp tekrar sitemizi ziyaret ediniz.