Detaylar İçin Tıkla!
GündemIsparta

BAŞIBOŞ KÖPEKLER TARAFINDAN ÖLDÜRÜLDÜ!

Isparta'da Başıboş Köpekler Vatandaşa Korku Veriyor!

BAŞIBOŞ KÖPEKLER TARAFINDAN ÖLDÜRÜLDÜ!

Bugün, Isparta Davraz mahallesinde öğleden önce saatlerinde sokak köpekleri tarafından bir kedi öldürüldü. Vatandaşların verdiği bilgileri incelediğimizde sokak köpekleri tarafından bir kedi öldürüldü ve vatandaşlar biz yetişkin olarak korkuyoruz, çocuklarımız ne yapsın diye soruyor…

Sokak köpekleri

Isparta Anlık olarak sokak hayvanları için pek çok çalışma yaptığımız bu aşamada, Davraz mahallesinde insanlardan uzak yaşayan sokak köpekleri ne yazık ki hem insanlar hem de diğer canlılar için tehlike oluşturuyor. İşte o sokak köpeklerinden birkaç tanesi, sokaktaki yavru kediyi öldürdü. İşte o anlar bir takipçimiz tarafından cep telefonu kamerasıyla çekildi. Sizler de Isparta şehrinde şahit olduğunuz son dakika haberlerini bizlere sosyal medya hesaplarımızdan gönderebilirsiniz. Buraya tıklayarak sosyal medya hesaplarımıza ulaşabilirsiniz.

Isparta’da Başıboş Köpekler Vatandaşa Korku Veriyor!

Davraz

Bugün öğleden önce saatlerinde Davraz mahallesinde ne yazık ki bir kedi, başıboş birkaç sokak köpeği tarafından öldürüldü. Siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Sokak köpeklerinin belediye tarafından daha güvenli şartlarda bakılması ve kısırlaştırılması gerektiğine katılıyor musunuz?

Isparta Anlık

İlgili Haberler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyici kapatıp tekrar sitemizi ziyaret ediniz.