Detaylar İçin Tıkla!
GündemIspartaKavgalar

BELEDİYE TEMİZLİK PERSONELLERİ ARASINDA KAVGA ÇIKTI!

Isparta'da belediye temizlik personelleri arasında kavga çıktı!

BELEDİYE TEMİZLİK PERSONELLERİ ARASINDA KAVGA ÇIKTI!

10 Ocak Salı günü 22.09 saatinde eklenen güncelleme;

Bugün belediye temizlik personelleri ile ilgili yaptığımız paylaşım hakkında bir yetkili; ‘Araçlar temizlenecek olan alan girerken sivil araçlar girmesin diye çekilen şerit koptu. Bunun üzerine çalışan arkadaşlar yüksek sesle ‘Şerit koptu, sivil araçlar içeriye girecek’ deyince çalışan arkadaşlar aralarında yüksek sesle konuşmaya başladı, dolayısıyla vatandaşlar tartışma olduğunu düşündü. Tartışma veya kavga olmadı, sadece anlaşmazlık yaşanıp, çözüme kavuşturuldu’ dedi.

Isparta’da bugün 19.50 sularında belediye temizlik personelleri arasında nedeni bilinmeyen bir kavga meydana geldi. İşte Isparta Son Dakika olarak bizlere Isparta Anlık Instagram hesabımız aracılığıyla gelen video ve bilgilere göre siz değerli takipçilerimiz için internet sitemize yazı girmeye karar verdik.

Temizlik personelleri arasında tartışma 2

Gelen bilgilere göre bugün akşam saatlerinde nedeni bilinmeyen şekilde belediye temizlik personelleri arasında Pirimehmet Mahallesinde tartışma yaşandı, giderek büyüyen tartışma ellerindeki temizlik malzemeleriyle birbirlerine vurmaya kadar gitti. İşte o anlar da bir takipçimiz tarafından cep telefonu ile kayıt altına alındı.

Temizlik personelleri arasında tartışma

Isparta’da belediye temizlik personelleri arasındaki tartışma kavgaya dönüştü!

Bugün saat olarak akşam sularında meydana gelen olayda çıkan tartışmanın nedeni hala bilinmemekte. Sayfamıza gelen bilgiler ışığında yazımızı güncelleyip internet sitemize ekleme yapacağız. Sizler de Isparta şehrinde şahit olduğunuz son dakika haberlerini anında şehrin duymasını istiyorsanız bizlere sosyal medya aracılığıyla ulaşabilir ve haber niteliği taşıyan görsel veya videoları gönderebilirsiniz.

Isparta Anlık

İlgili Haberler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyici kapatıp tekrar sitemizi ziyaret ediniz.