Detaylar İçin Tıkla!
GündemIsparta

Beşiktaşlı Futbolculardan Arya Bebeğe Destek!

Beşiktaşlı futbolcular, Arya bebeğe destek oluyor!

Beşiktaşlı Futbolculardan Arya Bebeğe Destek!

Isparta’da tüm şehrin kenetlendiği bir konu vardı, hatırladınız mı? Isparta Son Dakika olarak bizlere Instagram üzerinden gelen mesajlar doğrultusunda sizlere müjde vermek isteriz. Öncelikle sosyal medya hesaplarımızı buraya tıklayarak takip edebilirsiniz, bizi internet sitesinden takip etmek istiyorsanız da buraya tıklayabilirsiniz.

Hafize Arya'ya tam destek! 1

Isparta‘lı Emin ve Cennet Eryılmaz çiftinin bebekleri olan ve SMA TİP1 teşhisi konulan Arya bebeğimize büyük destek son gaz devam ediyor! Tüm şehrin destek çıktığı biricik bebeğimiz Arya Bebek için son destek de Beşiktaş Futbolu Kulübü oyuncularından geldi! İşte o destek videosu ve diğer detaylar sitemizde!

Hafize Arya'ya tam destek 2

Arya Bebeğin Mücadelesi Devam Ediyor!

Hafize Arya'ya tam destek 3

Yaklaşık olarak 34 Milyon TL’nin toplanması için ilk Isparta‘da başlatılan ve çevre illere yayılan, sonrasında ise tüm Türkiye’nin odağı haline gelen yardım kampanyasına bir diğer destek, Beşiktaşlı oyuncular olan Cenk Tosun, Necip Uysal, Emre Bilgin ve Tayyip Sanuç isimlerinden geldi!

Hafize Arya'ya tam destek 4

4 Ocak Çarşamba günü Instagram üzerinden canlı yayına katılarak destek sağlanacak olan bu yayına tüm Isparta halkı başta olmak üzere Türkiye‘miz davetlidir!

Isparta Anlık

İlgili Haberler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyici kapatıp tekrar sitemizi ziyaret ediniz.