Detaylar İçin Tıkla!
İntiharGündemIsparta

BİR İNTİHAR GİRİŞİMİ DAHA! ÇATIDAN ATLAMAYA ÇALIŞTI!

Kaçıncı İntihar Girişimi / Vakası Bu?

BİR İNTİHAR GİRİŞİMİ DAHA! ÇATIDAN ATLAMAYA ÇALIŞTI!

Isparta’da bir intihar girişimi daha oldu. İşte Isparta Anlık olarak üzülerek yayınladığımız intihar haberlerine bir yenisi daha eklendi. Bu kaçıncı oldu? Isparta’mızda 16 Haziran’dan bugüne kadar yani 10 günlük bir süreçte 4 kişi hayatına son verdi, bir kişi de intihar girişiminde bulundu.

16 Haziranda eşi ile tartıştıktan sonra intihar eden yabancı uyruklu bir vatandaş hayatına son verdi. Detaylar için buraya tıklayabilirsiniz.

24 Haziran’da yani iki gün önce genç bir vatandaşımız poşet ile kendi hayatına son verdi. Detaylar için buraya tıklayabilirsiniz.

Bugün öğlen saatlerinde iki çocuk babası hayatına son verdi. Detaylar için buraya tıklayabilirsiniz.

Yine bugün akşamüstü saatlerinde Sütçüler ilçesinde bir vatandaş kendisini pe asarak hayatına son verdi. Detaylar için buraya tıklayabilirsiniz.

Son olarak da okumakta olduğunuz yazıda Isparta’da bir itfaiye görevlisi olduğu söylenen vatandaş kendisini çatı katından atmaya çalıştı. İşte detayları sizler için özenle hazırladığımız bu üzücü haberde bir şeylerin sorgulanması gerektiğini, insanların neden hayatlarına son verdiğini araştırmamız gerektiğini de bir kere daha vurgulamak istiyoruz.

İntihar Girişimi

Kaçıncı İntihar Girişimi / Vakası Bu?

Isparta’nın kunduracılar sitesi olarak bilinen mevkinde iddialara göre itfaiye görevlisi olan bir vatandaş çatı katına çıkarak hayatına son vermek istedi. Vatandaşı gören etraftaki insanlar hemen acil servise bağlanarak olayı anlattı. Olay yerine gelen ekip arkadaşları kişiyi sakinleştirmeye, yanına çıkarak tutmaya çalıştı. Başarıyla sonuçlanan çalışmanın ardından kişi ikna edilerek kurtarıldı, o anlarsa çevredeki insanların alkışlarıyla karşılandı. Isparta’da 4 intihar vakası 10 gün içinde gerçekleşirken, bir tane de intihar girişimi gerçekleşti. Sizce bunların temel sebebi nedir?

Isparta Anlık

İlgili Haberler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyici kapatıp tekrar sitemizi ziyaret ediniz.