Detaylar İçin Tıkla!
GündemIsparta

BU CADDEDEN GEÇERKEN DİKKAT EDİN!

Yusuf Yavuz Caddesinde Devasa Çukur!

BU CADDEDEN GEÇERKEN DİKKAT EDİN!

Isparta Son Dakika olarak sosyal medya hesaplarımızdan bizlere gelen görüntü insanları hayrete düşürdü! İşte Isparta Anlık olarak Yusuf Yavuz Caddesinden geçerken neden dikkat etmeniz gerektiğini siz değerli takipçilerimize internet sitemiz üzerinden aktaracağız.

Devasa Çukur

Sizler de son dakika Isparta Haberleri için bizleri Instagram adresimizden veya internet sitemiz üzerinden takip edebilirsiniz. Buraya tıklayarak sosyal medya hesabımıza ulaşabilirsiniz. Sizler de şehrimizde meydana gelen son dakika olaylara şahit olursanız bunları cep telefonu kameranızla çekerek bizlere sosyal medya aracılığıyla gönderebilirsiniz.

Yusuf Yavuz Caddesinde Devasa Çukur!

Isparta Mehmet Tönge mahallesinde bulunan ve yeni yapılan yollardan bir tanesi olan Yusuf Yavuz Caddesinde devasa çukur var.

Devasa Çukur

Daha önce takipçilerimiz bozuk yollar nedeniyle araçlarını sürekli sanayiye götürdüklerinden yakınırken, kurye arkadaşlar da canlarının hiçe sayıldığını dile getirdiler. Dolayısıyla bu yoldan geçerken dikkat etmemiz ve yetkililerin biran önce bu yolla ilgilenmesi gerektiğini siz değerli takipçilerimiz için yayınlamaktayız.

Isparta Anlık

İlgili Haberler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyici kapatıp tekrar sitemizi ziyaret ediniz.