Detaylar İçin Tıkla!
IspartaGündemTrafik Kazaları

BUGÜN YAŞANAN TRAFİK KAZALARI! 12 OCAK 2023 PERŞEMBE!

Isparta'da bugün yaşanan trafik kazaları! 12 Ocak 2023 Perşembe

BUGÜN YAŞANAN TRAFİK KAZALARI! 12 OCAK 2023 PERŞEMBE!

Isparta’da bugün yaşanan tüm trafik kazalarını derlediğimiz yazımıza hoş geldiniz. Bugün Isparta şehrinde yaşanan trafik kazalarını sizlere aktaracağız. Şehrimizde bugün yoğun yağış söz konusuydu. Yolların da ıslak olması nedeniyle şehirde bir sürü kaza yaşandı. İşte tüm o kazaları derlediğimiz bu yazıda hepsini sizlerle açıklamaya çalışacağız.

Bugün yaşanan trafik kazalarında herhangi bir yaralı veya can kaybı meydana gelmedi. Toplam 3 ayrı yerde, 3 farklı trafik kazası meydana geldi, kazaların hepsi maddi hasarlı olarak ucuz atlatıldı. Yolların kaygan olduğu bu dönemlerde tüm sürücülerimizin dikkatli olmasını istiyoruz. Buraya tıklayarak sizler de sosyal medya hesaplarımızdan bizlere haber niteliği taşıyan gönderileri gönderebilirsiniz.

Üç farklı kaza! Üç farklı nokta!

İlk olarak Davraz mahallesi trafik kazası meydana geldi. Kazada herhangi bir yaralı yok, maddi hasarlı olarak atlatıldı.

Davraz mahallesi trafik kazası

İkinci trafik kazası Eğirdir Mahmatlar yolunda meydana geldi. Direksiyon hakimiyetini kaybeden şoför yolun kenarına çarptı.

Isparta Eğirdir Trafik Kazası

Üçüncü yani son trafik kazasıda Pirimehmet mahallesinde meydana geldi. Kazada yaralı veya can kaybı olmadı. Maddi hasarlı olarak gerçekleşti.

Pirimehmet Mahallesi Trafik Kazası

Tüm trafik kazalarının videoları ise sayfamızın alt kısmında siz değerli Isparta Anlık ve Isparta Son Dakika takipçileriyle paylaşılmaktadır. Sizler de bizleri sosyal medya hesaplarımızdan takip ederseniz tüm kazalara anında ulaşabilirsiniz.

Isparta Anlık

İlgili Haberler

2 Yorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyici kapatıp tekrar sitemizi ziyaret ediniz.