Detaylar İçin Tıkla!
Trafik KazalarıGündemIsparta

BUGÜN YAŞANAN TRAFİK KAZALARI! 13 OCAK 2023 CUMA!

Isparta'da 13 Ocak 2023 tarihinde yaşanan trafik kazalarını derledik.

ISPARTA 13 OCAK 2023 TRAFİK KAZALARI

Merhaba değerli takipçilerimiz, bugün sizler için Isparta Anlık sosyal medya hesabımıza gelen trafik kazalarını derledik. İki gündür yaptığımız gibi ve uzun süreler yapmayı planladığımız gibi şehirde o gün yaşanan trafik kazalarını düzenli olarak paylaşmayı hedeflediğimiz bu yazıda bugünün yani 13 Ocak Cuma günü yaşanan trafik kazalarını yazmaya çalışacağız. Bizleri sosyal medya hesaplarımız ve internet sitemiz üzerinden takip edebilirsiniz. Sosyal medya hesaplarımızda trafik kazalarını anlık olarak paylaşmaktayız, internet sitemizde ise gün sonunda yayınlamaktayız. Dolayısıyla bizleri sosyal medya üzerinden takip ederseniz anlık olarak Isparta Trafik Kazaları görme şansınız olabilir. Şimdi gelelim bugün hangi mahallelerde ve ilçelerde trafik kazası meydana geldi.

Isparta’da bugün yaşanan trafik kazaları. 13 Ocak 2023 Cuma

İlk olarak öğlen saatlerinde Eğirdir girişinde maddi hasarlı olduğu bildirilen bir trafik kazası yaşandı. Trafik kazasında yaralı yok, direksiyon hakimiyetini kaybeden sürücü takla atarak yolun kenarına savruldu.

Isparta 13 Ocak 2023 Cuma Trafik Kazaları Eğirdir

Şehir hastanesi önünde zincirleme kaza meydana geldi. Kazada yaralanan yok, zincirleme kazada maddi hafif hasarlı kaza olarak tarihe geçti.

Isparta 13 Ocak 2023 Cuma Trafik Kazaları Şehir Hastanesi

Fatih mahallesinde maddi hasarlı trafik kazası meydana geldi. Kazada yaralanan veya can kaybı yaşanmadı. Maddi hasarlı trafik kazası olarak Fatih’te trafik kazası yaşandı.

Isparta 13 Ocak 2023 Cuma Trafik Kazaları Fatih Mahallesi

Son olarak Isparta’nın Davraz mahallesinde çevre yolu güzergahında bir tır, otomobile çarptı. Kazada maddi hasar oluşurken yaralanan veya can kaybı yaşanmadı bilgisi de bizlere ulaştı.

Isparta 13 Ocak 2023 Cuma Trafik Kazaları Davraz Mahallesi

Isparta 13 Ocak Cuma Trafik Kazaları başlığımızda bugün yaşanan trafik kazalarını derlemeye çalıştık. Toplam 4 ayrı yerde, dört ayrı kaza meydana geldi. Gelen kazaların hiçbirinde yaralanan veya can kaybı durumu yaşanmadı. Sizler de Isparta Son Dakika Haberleri konusunda anında öğrenmek için bizleri internet sitemiz ve sosyal medya hesaplarımız üzerinden takip edebilirsiniz. Lütfen sürüş esnasında güvenli yolculuk yapmaya özen gösterelim.

Isparta Anlık

İlgili Haberler

4 Yorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyici kapatıp tekrar sitemizi ziyaret ediniz.