Detaylar İçin Tıkla!
Trafik KazalarıGündemIsparta

BUGÜN YAŞANAN TRAFİK KAZALARI! 14 Ocak 2023 Cumartesi

Isparta şehrinde bugün yaşanan tüm kazaları sizler için derledik!

BUGÜN YAŞANAN TRAFİK KAZALARI! 14 Ocak 2023 Cumartesi

Isparta’da 14 Ocak tarihinde Cumartesi günü yaşanan tüm trafik kazalarını değerlendirdik. Siz değerli takipçilerimiz için tüm o kazaları görselleriyle birlikte videolu haliyle sizlerle paylaşmak adına bu yazımızı hazırlıyoruz. Bizleri sosyal medya ve internet sitemiz üzerinden takip etmek için buraya tıklayabilirsiniz. Şimdi gelin siz değerli takipçilerimize bugün yaşanan iki ayrı noktadaki trafik kazalarını aktaralım.

İki noktada trafik kazası gerçekleşti!

Bugün, 14 Ocak 2023 Cumartesi tarihinde Isparta şehrinde iki farklı merkeze bağlı noktada trafik kazası gerçekleşti. İlki gece saatlerinde Çayboyu mevkii üzerinde gerçekleşirken ikincisi İstanbul yolu üzerinde gerçekleşti. Şimdi gelin o görüntüleri siz değerli takipçilerimizle paylaşalım. Sizler de son dakika Isparta Haberleri hakkında anlık bilgiye sahip olmak isterseniz bizleri sosyal medya ve internet sitemiz üzerinden takip edebilirsiniz.

Gece Saatlerinde Çayboyunda Zincirleme Kaza!

Gece saatlerinde Çayboyunda zincirleme kaza meydana geldi. Meydana gelen kazada 3 araç birbiriyle çarpışırken, gelen bilgilere göre yaralı yok. Kazayı yaşayan kişilere Isparta Anlık olarak geçmiş olsun dileklerimizi iletiyoruz.

Gece trafik kazası çayboyu

İstanbul Yolunda Trafik Kazası! Isparta Son Dakika!

İstanbul yolunda trafik kazası meydana geldi. Meydana gelen kazada araçta hasar oluşurken gelen bilgiler ışığında kazada yaralı bulunmamaktadır. Isparta Anlık olarak sürücülerimize geçmiş olsun dileklerimizi iletiyoruz.

İstanbul yolu trafik kazası

Bugün yaşanan trafik kazalarının videosu için sayfamızın alt tarafında bulunan videoya tıklayarak izleyebilirsiniz. Yollar yağmurlu olduğu için oldukça kaygan. Üstelik bugün sis de vardı, dolayısıyla yollar tehlikeliydi. Bu tarz günlerde herkesin dikkatli olmasında fayda vardır.

Isparta Anlık

İlgili Haberler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyici kapatıp tekrar sitemizi ziyaret ediniz.