Detaylar İçin Tıkla!
GündemIspartaTrafik KazalarıYangınlar

Burdur Dağ Yolunda Seyir Halinde Araç Alev Aldı! Isparta Anlık!

Burdur Dağ Yolunda Seyir Halinde Araç Alev Aldı! Isparta Anlık!

Isparta ve Burdur arasında bulunan Burdur Dağ Yolunda bir araç seyir halinde alev aldı! Isparta Anlık olarak sizlere son dakika haberleri ve Isparta Haberlerini anında göndermeye ve ulaştırmaya çalışan bir ekip olarak bugün akşam saatlerinde Instagram adresimize gelen bir video ile karşı karşıya kaldık! Akşam vakti gelen bilgilere göre ilgili yolda bir vatandaşın aracı nedeni bilinmeyen bir nedenle alev aldı ve vatandaşlar yardıma koştu! Aracın neden alev aldığı yani aracın neden yandığı net olarak bilinmemekle birlikte civarda bulunan vatandaşlar ve diğer sürücüler olay yerinde ilgili kişiye yardımlarını esirgemediler. Akşam vakti Isparta Son Dakika Haberleri olarak bizlere gelen haber ışığında Isparta Burdur yolu arasında bulunan ve halk arasında Burdur Dağ Yolu diye de bilinen yerde bir araç nedeni bilinmeyen şekilde yandı ve diğer insanlar tarafından şoföre son destek yardım geldi. Takipçilerimiz arasından bir takipçimizin yazdığına göre olayda yaralı veya can kaybı yaşanmadı. Maddi hasarlı olarak gerçekleşen yangın vatandaşların ve civardaki diğer insanların yardımları sayesinde söndürüldü. Diğer bir nokta ise soğuyan havalar ve yağışlar nedeniyle dışarıda insanın da az olduğu bu günler de biraz daha dikkatli ve tedbirli yola çıkmakta fayda var. Neticede, her zaman iyi vatandaşlara denk gelemeyebiliriz ve böylesine kötü bir durumda yapayalnız kalabiliriz. Isparta Anlık olarak siz değerli takipçilerimize daha dikkatli olmalarını tavsiye etmekteyizdir çünkü neredeyse her gün trafik kazaları yaşanıyor ve bu konularda biraz daha önlemli hareket edersek kimse mutsuz ve üzgün ayrılmaz.

Burdur Dağ Yolunda Korkutan Yangın!
Burdur Dağ Yolunda Korkutan Yangın!

Çıkan Yangında Yaralanan Veya Can Kaybı Yaşanmadı!

Burdur ve Isparta arasında bulunan ve insanlar tarafından da dağ yolu olarak bilinen yolda çıkan araç yangınında can kaybı veya yaralı bulunmamaktadır. Tesadüfen çıkan ya da çıkış nedeni bilinmeyen bu yangında herhangi bir yaralının olmaması durumu bizleri mutlu etti. Yine de maddi hasarlı yaşanan olaydan dolayı ilgililere geçmiş olsun dileklerimizi iletiyoruz ve yardım eden vatandaşlara da hep birlikte teşekkür ediyoruz. İyi insanlara daha çok ihtiyacımız olduğu bu günlerde herkesin fedakarlık yapmasına fayda vardır.

Burdur Dağ Yolunda Korkutan Yangından Başka Bir Görüntü!
Burdur Dağ Yolunda Korkutan Yangından Başka Bir Görüntü!

Vatandaş Yardım Etti! Büyük Tehlike Son Buldu!

İlgili yolda çıkan seyir halindeki araç yangını son anda takipçilerimiz tarafından yapılan yardım nedeniyle daha da büyümeden durdurabildi! Bu zor zamanlarda hepimizin birbirine yardım etmesi ve zor zamanlarında yanında olması gerekiyor. Tehlikeli bir yangına dönüşme ihtimali olan kötü olayın yaşandığı sıralarda o yerde bulunan takipçilerimizin çabası ve yardımıyla belki de büyük bir felaket önlendi! Gelen bilgiler arasında aracın motorunun patlamadan ateşlerin söndürüldüğü de mevcut. Hep birlikte Isparta vatandaşları olarak zor durumda olan insanlara yardım edelim ve bizler de zor duruma düşersek yardım edecek insanlarla karşılaşalım mottosuyla bu yazımızı burada bitiriyoruz. İlgili haberle bağlantılı olan videoyu aşağıda bulunan yerden izleyebilirsiniz. Yorumlarınızı sayfamızın en sonuna yazabilirsiniz.

Isparta Anlık

İlgili Haberler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyici kapatıp tekrar sitemizi ziyaret ediniz.