Detaylar İçin Tıkla!
GündemIsparta

CHP İLÇE BAŞKANI AHMET SAİM GÖNEN VEFAT ETTİ!

Isparta'nın Uluborlu İlçesinin CHP İlçe Başkanıydı!

CHP İLÇE BAŞKANI AHMET SAİM GÖNEN VEFAT ETTİ!

Üzücü bir haberle karşı karşıyayız. CHP Uluborlu İlçe Başkanı Ahmet Saim Gönen, beklenmedik bir kalp krizi sonucu hayatını kaybetti. Emekli bir öğretmen olan Ahmet Saim Gönen, CHP İlçe Başkanlığı görevini büyük bir özveriyle yerine getirmekteydi. Haberin ardından, Uluborlu’nun evladı olan Gönen’in cenazesi, memleketi olan Uluborlu’da defnedilmek üzere son yolculuğuna uğurlanacak.

Ahmet Saim Gönen’in ani vefatı, CHP ailesi ve Uluborlu halkı için büyük bir kayıp olarak değerlendirilmektedir. Gönen, siyaset sahnesinde aktif rol alan, çalışkan ve sevilen bir isimdi. Sıkı bir öğretmen olarak, ilçe başkanlığı görevini de aynı özveriyle yürütmekteydi. O, ilçe halkına ve partisine olan bağlılığıyla tanınır ve sevilirdi.

Bu acı kayıp, CHP’nin Uluborlu ilçesinde derin bir üzüntü yaratmıştır. Ahmet Saim Gönen’in hatırası, onun mücadeleci ruhu ve değerli hizmetleriyle yaşatılacaktır. Siyasi arenada gösterdiği örnek liderlik ve çabaları, takdir ve saygıyla anılmaya devam edecektir.

Ahmet Saim Gönen’in ailesine, yakınlarına ve sevenlerine başsağlığı dileklerimizi iletiyoruz. Bu zorlu süreçte, onların yanında durmak ve destek olmak önemlidir. Ahmet Saim Gönen’in bıraktığı miras, ilçe için bir ilham kaynağı olmaya devam edecektir. Toplumun refahı ve ilerlemesi için gösterdiği çabalara minnettarız ve onun anısını daima yaşatacağız.

Isparta Anlık

İlgili Haberler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyici kapatıp tekrar sitemizi ziyaret ediniz.