Detaylar İçin Tıkla!
GündemYangınlar

Çimenleri Yakıp Kaçtılar! Kimlikleri Belirsiz!

Çimenleri Yakıp Kaçtılar! Kimlikleri Belirsiz!

Olay Isparta Anlık sayfamızın Instagram hesabına gelen bir video sayesinde ortaya çıktı! Isparta şehrinde son günlerde özellikle gençler arasında sokakta ateş yakıp bu ateşin etrafında oturup sohbet etmek çok popüler. Gelen bilgilere göre neredeyse şehrin her tarafında gençler bu şekilde ateşler yakıp sohbet muhabbet ediyorlar. Burada kötü bir şey elbette yok fakat arkalarında bıraktıkları pis görüntü ne yazık ki şehrimize yakışmayacak seviyede! Yine, gençler arasında yakıldığı tahmin edilen bir ateş ise akşam saatlerinde İtfaiye ekiplerine zor anlar yaşattı.

Yedişehitler Mahallesinde Yangın!

Biz elbette kimseye kötü bir yorum yapmak istemeyiz fakat bu durum cidden Isparta‘nın artık canına tak etmiş vaziyette. Bu akşam saatlerinde Yedişehitler mahallesinde otluk bir alanda yine yangın çıktı. Son dönemde bir hayli fazlalaşan yangınlara bir yenisi daha eklendi. Yedişehitler mahallesinde akşam sularında yangın çıktı ve itfaiye ekipleri olay yerine çağrıldı. Olay yerine gelen itfaiye ekipleri yangını kontrol altına almayı başardılar. Olayla ilgili görüntüler bize sosyal medya hesaplarımızdan birisi olan Isparta Anlık sayfamıza gelerek elimize ulaştı. Görüntüler yazımızın alt kısmında sizlerledir.

 

 

Isparta Anlık Son Dakika Haberler

Isparta Anlık sayfası olarak Isparta Son Dakika Haberler ile sizlere sürekli haber aktarmaya çalışmaktayızdır. Bunu yaparken de Isparta şehrinin içinde bulunan vatandaşlarının bizlere sosyal medya aracılığı ile ulaşmasını sağlayarak yapmaktayız. Isparta Hakkında merak ettiğiniz ve bizlere iletmek istediğiniz her türlü soruyu sosyal medya aracılığıyla veya iletişim kısmımızda bulunan mail adresleri üzerinden ulaşabilir ve sorunuzu sorabilirsiniz. Yeni kurulan bir sayfa olduğumuz için yapımız yeni yeni temellere oturmaya başlamaktadır. İlginiz ve alakanız için hepinize teşekkür ederiz.

Isparta Anlık

İlgili Haberler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyici kapatıp tekrar sitemizi ziyaret ediniz.