Detaylar İçin Tıkla!
GündemIspartaTrafik Kazaları

Dağ Yolunda Domuza Çarptı! Domuz Yolda Kaldı! Isparta Son Dakika!

Dağ Yolunda Domuza Çarptı! Domuz Yolda Kaldı! Isparta Son Dakika!

Olay bugün akşam saatlerinde meydana geldi. Isparta Dağ Yolunda bir araç yolda seyir halinde ilerlerken bir domuza çarptı ve domuz olay yerinde yaralı olarak kaldı. Isparta Anlık olarak sizlere Isparta Son Dakika haberleri yayınlamaya devam edeceğimiz bu süreçte, bugün yayınladığımız haber dağ yolunda yaralı domuz haberimiz olacak. Yine Isparta Anlık sayfamızın takipçilerinden bir takipçimiz domuza çarparak trafik kazası yaşamış. Devamında ise bir başka takipçimiz Instagram adresimiz üzerinden bizlere seyir halindeyken karşılaştığı yaralı domuzun videosunu attı. O yolu kullanan takipçilerimize yolda giderken dikkat etmelerini ve domuza çarpmamaları gerektiğini söyledi. Videoyu biz yayınladıktan sonra, domuza çarpan takipçimiz ise kötü bir kaza yaşadığını ve aracın neredeyse kötü bir halde olduğunu bizlere söyledi. Bir yandan domuz için üzülen vatandaşlar diğer yandan da araç için üzülmeye devam etti. Bizler de o yolu kullanan siz değerli takipçilerimize, yol üzerinde dikkatli olmaları gerektiğini ve canlıyla karşılaştıkları vakit sakin sürmeleri gerektiğini bildirdik. Isparta’mızda her canlıya değer verdiğimiz gibi domuzlara da değer verdiğimiz açıktır fakat bazen yaşanan istenmeyen kazalarda elde bir şey olmadan yolumuza devam etmemiz de ne yazık ki gerekiyor. Takipçimize geçmiş olsun dileklerimizi iletiyoruz.

Dağ Yolunda Domuz Kazası!
Dağ Yolunda Domuz Kazası!

Kaza Yapan Araba Perte Çıkacak Vaziyette!

Kaza yapan takipçimiz bizlere Isparta Haber olarak domuza çarptığını ve domuzun da aracın da halinin çok kötü olduğunu söyledi. Neredeyse ölümcül bir kaza yaşamaya ramak kalan takipçimiz yaşadığı olumsuz durumun psikolojisinden kurtulamadığını ve dikkat etmek zorunda kaldığını söyledi. Böylesine kötü olaylar yaşanmaması adına tüm takipçilerimizin dikkatli olması gerektiğini düşünüyoruz ve sizlere tavsiye ediyoruz.

Dağ Yolunda Domuz Kazası Oldu!
Dağ Yolunda Domuz Kazası Oldu!

Yaralı Domuzun Vaziyeti Oldukça Kötü!

Yaralı domuzun ise vaziyeti ne yazık ki kötü. Muhtemelen bir süre sonra yaşamını kaybedecek olan canlı, yolun kenarında can çekişir halde duruyordu. Takipçimiz, gelen yolcuların ve sürücülerin dikkatli olması gerektiğini, gerekirse aracı olabildiğince yavaş sürmelerini söyledi. Isparta Anlık takipçilerine yardımından dolayı olayı bizlere bildiren takipçimize de ayrıca teşekkür etmek isteriz. Çok geçmiş olsun diyoruz ve sizi o görüntülerle baş başa bırakıyoruz.

Isparta Anlık

İlgili Haberler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyici kapatıp tekrar sitemizi ziyaret ediniz.