Detaylar İçin Tıkla!
GündemSon DakikaTrafik Kazaları

Demirköprü Civarında Akşam Saatlerinde Korkutan Kaza!

Demirköprü Civarında Akşam Saatlerinde Korkutan Kaza!

Isparta‘nın İskender mahallesinde bulunan, halk arasında Demirköprü olarak bilinen yerde saat 21.30 sularında herkesi korkutan bir kaza meydana geldi. Isparta Anlık olarak bu kazayı ilk bizler sizlere Instagram adresimizden sunduk. Isparta’da şahit olduğunuz olayların videosunu çekerek Isparta Son Dakika olarak bizlere gönderirseniz, anlık olayları sizler sayesinde tüm Isparta duyabilir. Isparta Haberleri vererek şehrimizin daha öne çıkması için gece gündüz çalışmaktayız. Isparta’da akşam saatlerinde meydana gelen kazada Instagram üzerinden bir takipçimizin video ve fotoğraf atması üzerine öğrendik. İlk gelen bilgilere göre Demirköprü civarında iki araç kafa kafaya çarpıştı. Olayda bir kişi hafif yaralanırken, diğer bireylerde bir yaralanma söz konusu olmadı. Olayla ilgili sosyal medya hattımıza pek çok fotoğraf ve video gelirken, bunları derleyip sizlere sunduk.

Demirköprüde Korkutan Kaza
Demirköprüde Korkutan Kaza’dan görüntüler.

Gelen İlk Bilgilere Göre Hafif Yaralı!

Olaya şahit olan vatandaşlar hemen sağlık ekiplerine haber verdi. Olay yerine gelen sağlık ekipleri ilk yardım müdahalelerini gerçekleştirdi ve olayda bir kadının yüzünün ufak sıyrıkları olduğunu tespit etti. Onun haricinde hiçbir vatandaşımızda yaralanma söz konusu olmadı. Akşam vakti tüm Isparta’yı korkutan kazada herkesi daha yavaş araç kullanmaya çağırıyoruz. Son zamanlarda artan dikkatsizlik ve hız yüzünden pek çok kaza haberi yayınlamaktayız. Bunların önüne geçecek olan elbette biz Isparta halkı olacaktır. Başta kazayı yaşayan kişilere sonrasında da tüm Isparta’mıza bu kazadan dolayı Isparta Anlık yönetimi olarak geçmiş olsun dileriz.

Demirköprüde Korkutan Kaza 2
Demirköprüde Korkutan Kaza’dan görüntüler…

Vatandaşlar Yardım İçin Koştular!

Olayı gören takipçilerimiz, kaza yapan kişilere ellerinden geldiğince yardım etmek için araçlarından inip koştular. Neyse ki kazada ağır yaralanan yok, olay ağır hasarlı trafik kazası olarak sunuldu. Lütfen, yolculuk esnasında daha dikkatli olalım ve trafik kurallarına uyalım. Ne kendimizi, ne de başka insanları üzmeyelim. Tüm Isparta’mıza geçmiş olsun dileklerimizi ileterek sizleri kaza ile ilgili görüntüler ile baş başa bırakıyoruz.

Isparta Anlık

İlgili Haberler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyici kapatıp tekrar sitemizi ziyaret ediniz.