Detaylar İçin Tıkla!
GündemIsparta

DÜN GECE SAĞLIK PARKINDA NE OLDU?

Sağlık Parkına Girişler Yasaklandı! Isparta Son Dakika Haberi!

DÜN GECE SAĞLIK PARKINDA NE OLDU?

Merhabalar, dün gece Isparta Sağlık Parkı konumunda neler oldu sorusunu cevaplayabilmek adına bu yazıyı yazmaktayız. Sosyal medya hesaplarımızdan bizi takip etmek isterseniz buraya tıklayabilirsiniz. Öncelikle bu yazıyı, Instagram hesabımıza gelen mesajlar ve videolar üzerinden değerlendirerek yazmaktayız. Elimizden geldiği kadar objektif bir yazı olması için ayrı bir özen gösteriyoruz. Lütfen eleştirileriniz veya yorumlarınız olursa sayfanın en alt kısmındaki yorum yaz butonuna tıklayarak belirtin.

Sağlık parkında neler oldu?

Dün gece Isparta’da pek çok noktada Yılbaşı kutlamaları yapılıyordu. Bu kutlamalardan birisi de öğrencilerin yoğun olarak bulunduğu yerlerden birisi olan Modernevler Sağlık Parkı konumundaydı. Gençler 02.00 sularına kadar Sağlık Parkında eğlendiler. Daha sonrasında ilgili konuma polis ekipleri gelip sağlık parkına girişi yasakladı ve iddialara göre gençlerin oradan ayrılmalarını istedi.

Sağlık Parkına Girişler Yasaklandı!

Olay, az önce anlattığımız şekliyle son buldu. Instagram hesabımızdan bu anları tek tek yayınladık. Sağlık parkına girişler neden yasaklandı? Yasaklanmalı mıydı? Soruları şehirde pek çok insanın aklını karıştırdı. Bir taraf yasaklanmalıydı, sabah altıda işe gideceğiz derken diğer taraf insanların eğlenmesine kimsenin karışmaması gerektiğini savundu. Bizler de tüm o yorumları derleyip, siz değerli takipçilerimiz için paylaşmaya çalıştık.

İlk olarak dün gece sağlık parkında olanların videosunu izleyelim, sonra da yorumları paylaşalım.

Peki Isparta’da yaşayanlar bu duruma ne dedi?

Sağlık Parkı Haberi 1

“Sağlık parkına girişlerin yasaklanması gibi saçma bir olay olamaz. Sosyalleşme alanına giriş nasıl yasaklanabilir? Narkotik baskınına gelir gibi 5-6 yunus polisi, 5-6 resmi ekip geliyor ve herkesi parktan gönderiyor ve bu park öğrencilerin çok yoğun olduğu bir mahallede. Gerçekten çok saçma.”

Sağlık Parkı Haberi 2

“Batıyor millete gençlerin eğlendiği sanki, gitsinler de hap top satanları dağıtsın onlar önce.”

Sağlık Parkı Haberi 3

“Sağlık parkına girişlerin yasaklanmasının sebebi bu sanırım:)” (Yukarıda paylaştığımız eğlence videosunu gönderen kişi, o videoyu kastederek söylüyor.)

Sağlık Parkı Haberi 4

“Gayet normal”

Sağlık Parkı Haberi 5

“Seviyeli bir şekilde eğlenir ve gürültü yapmazsanız kimse karışmaz. Orada aileler çocuklar var ve insanların dinlenme ve uyuma ihtiyacı var.”

Sağlık Parkı Haberi 6

“Genç yunuslar varsa belki onlar da ortam yapmaya gelmiştir, polis diye yapmıyor mu sanıyorsunuz. Bir de yeni polis olduysa havasından geçilmiyor.”

Sağlık Parkı Haberi 7

“Sabahın 6’sında işe kalkıyoruz biz. Biraz saygı, çığlık sesleri, şarkı sesleri en güzel eğlence dozu kaçmayan eğlencedir. Eğlencenin de bir adabı var.”

Sağlık Parkı Haberi 8

“Gayet de iyi yapmışlar, Müslüman memlekette bunu yapmaları saçma zaten, yurt dışına gitsinler azıcık masraf edip, eline sağlık polisimizin.”

Sağlık Parkı Haberi 9

“Yaşlısı var, hastası var, bebeği var. Birilerinin özgürlüğü başkalarının özgürlük alanına girdiğinde biter. Apartmanların ortasındaki bir alanda gece vakti o kadar gürültünün hoş karşılanması beklenemez. Eğlenmek isteyenler için mekanlar sabaha kadar açıktı.”

Söz sizde Isparta Anlık takipçileri!

Dün gece Sağlık Parkında yaşanan olayı sizlere özetlemeye ve bizlere gelen mesajlardan insanların tepkilerini göstermeye çalıştık. Bunu yaparken elimizden geldiğince objektif olduğumuza inanabilirsiniz. Peki sizin bu olay hakkındaki yorumunuz nelerdir?

Isparta’da yaşanan son dakika olaylardan haberdar olmak için buraya tıklayabilirsiniz.

Isparta Anlık

İlgili Haberler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyici kapatıp tekrar sitemizi ziyaret ediniz.