Detaylar İçin Tıkla!
GündemHava DurumuIsparta

EĞİRDİR’DE BİR GÖL DAHA OLUŞTU! EĞİRDİR SON DAKİKA!

Isparta'nın Eğirdir İlçesi Yağmur Sonrası Kilit Duruma Geldi!

EĞİRDİR’DE BİR GÖL DAHA OLUŞTU! EĞİRDİR SON DAKİKA!

Isparta’nın Eğirdir ilçesinde bugün öğlen saatlerinde meydana gelen yoğun yağmur ve dolu yağışından sonra sokaklar adeta göle döndü! Nerdeyse ilçede bir göl daha meydana geldi! İşte sürücüler bu anlarda hareket edemez oldu, araçların içerisine yolun üzerinde biriken sular girdi! Isparta Anlık olarak sosyal medya hesabımıza gelen görüntülerde Eğirdir hastanesinin önünde göle yakın bulunan sokaklarda su baskını meydana geldi.

Eğirdir

Sizler de şehrimizde yaşadığınız olayları internet sitemiz veya sosyal medya hesabımıza gönderebilir, bizlere ulaştırabilirsiniz. Sizlerin gönderdiği video ve fotoğrafları sizler için şehrin dört bir yanına duyurabiliriz. Sosyal medya hesabımıza ulaşmak için buraya tıklayabilirsiniz. Mail yoluyla herhangi bir haber göndermek isterseniz de buraya tıklayabilirsiniz.

Eğirdir Su

Isparta’nın Eğirdir İlçesi Yağmur Sonrası Kilit Duruma Geldi!

Isparta’nın Eğirdir ilçesinde yoğun yağış ve dolu sonrasında meydana gelen durumda trafik felç geçirdi. İnsanlar araçlarıyla hareket edemezken, bölgedeki hastaneyi kullanmak üzere bölgede bulunan kişilerde ne yazık ki mahsur kaldı. Isparta Son Dakika Haberleri olarak sizler için hazırladığımız bu haberde Eğirdir’in durumu ortada. Çok geçmeden belediye ekipleri ilgili bölgeye gelip suyu tahliye etmeye çalıştı. O anlar ise bir Isparta Anlık takipçisinin cep telefonu kamerasına kaydedildi. İşte sizler için hazırladığımız o görüntüler aşağıdadır. Takipçilerimizden gelen bilgilere göre yaklaşık iki saattir vatandaşlar Eğirdir’de mahsur kaldılar. Güncellemeleri internet sitemiz üzerinden yapacağız.

Isparta Anlık

İlgili Haberler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyici kapatıp tekrar sitemizi ziyaret ediniz.