Detaylar İçin Tıkla!
Son DakikaGündemIsparta
Son Dakika

GELENDOSTLU YAŞAR POMPALI TÜFEKLE VURULDU!

Antalya'da Kan Donduran Gariplikte Olay! Gelendost'lu Yaşar Hayatını Kaybetti!

GELENDOSTLU YAŞAR POMPALI TÜFEKLE VURULDU!

Antalya’da kan donduran bir olay gerçekleşti! Isparta Anlık olarak sizler için hazırladığımız bu yazıda Antalya’nın Kepez ilçesinde bulunan Kepez mahallesinde gerçekleşen olayı aktaracağız.

Aslen Gelendost’lu olan ancak Antalya’da çalışan Yaşar Çakır arkadaşının yanlışlıkla pompalı tüfekle ateş etmesi sonucu kaldırıldığı hastanede hayatını kaybetti. İşte o ilginç olayın detaylarını siz değerli takipçilerimiz için derleyip, internet sitemizde yayınlıyoruz.

Antalya’da Kan Donduran Gariplikte Olay! Gelendost’lu Yaşar Hayatını Kaybetti!

Isparta’nın Gelendost ilçesinde doğup büyüyen Yaşar Çakır, iş imkanları nedeniyle Antalya’da yaşayıp, çalışmaya başlamıştı. 22 Yaşındaki genç, arkadaşı 37 yaşındaki İrfan B.’yi iş yerinde ziyarete gittiği esnada İrfan B’nin yanlışlıkla ateşlediği pompalı tüfek gence isabet etti. Oto tamir dükkanında meydana gelen olay saat 17.00 sularında gerçekleşti. Silahını kontrol eden İrfan B. o esnada karşısında bulunan Yaşar Çakır’a yanlışlıkla ateş etti. Çıkan yüksek ses neticesinde çevredeki vatandaşların 112 Acil servise bağlanmasıyla birlikte olay yerine çok sayıda sağlık ekibi ve emniyet ekibi geldi. Sol koltuk altından vurulan yaşar çakır kaldırıldığı Akdeniz Üniversitesi Hastanesinde tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadı. Ekiplerin olay ile ilgili çalışmaları sürmektedir.

Isparta Anlık

İlgili Haberler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyici kapatıp tekrar sitemizi ziyaret ediniz.