Detaylar İçin Tıkla!
GündemIspartaSon Dakika

Göbek Bağı Taşla Ezilerek Kesildi! Bu Nasıl Vicdansızlık?

Göbek Bağı Taşla Ezilerek Kesildi! Bu Nasıl Vicdansızlık?

Göbek bağı taşla ezilerek tespit edilen ve nefes almakta zorlanan yeni doğmuş bir kız bebek, bir evin önüne bırakılmış şekilde bulundu. Isparta Anlık olarak sizlere Son Dakika Haberleri ulaştırdığımız sitede bugün Instagram hesabımıza gelen, vicdansızlık olayını aktarıyoruz! Bir yorgana sarılı halde bulunan kız bebek, entübe edilerek Isparta Süleyman Demirel Üniversitesi Araştırma Hastanesinde yoğun bakıma alınarak tedavi görmeye başladı.

Bu nasıl vicdansızlıktır? Göbek bağı taşla kesilen bebek haberi 1

Burdur’da merkeze bağlı Karacaören köyünde oturan bir vatandaş sabah saatlerinde, hayvanlarına bakmak için evinden çıktığında kapısının önünde battaniyeye sarılı bir halde bebek olduğunu fark etti. Vatandaş, köy muhtarına haber verdi. Terk edilen bebek, muhtarın yardımıyla birlikte ambulansla Burdur Devlet Hastanesi’ne kaldırıldı.

Bu nasıl vicdansızlıktır?

Bu nasıl vicdansızlıktır? Göbek bağı taşla kesilen bebek haberi.

Burdur Devlet Hastanesinde hiptormi geçirdiği ve nefes almakta güçlük çektiği fark edilen kız bebeği, entübe edilerek Isparta Süleyman Demirel Üniversitesi Araştırma Hastanesine getirildi. Saat 02.00 sularında doğduğu ve terk edildiği tahmin edilen bebeğin hayati tehlikesi halen devam etmekte. İlgili ekipler olayla ilgili soruşturma başlattı.

Isparta Anlık

İlgili Haberler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyici kapatıp tekrar sitemizi ziyaret ediniz.