Detaylar İçin Tıkla!
GündemIspartaSon Dakika

Hafize Arya Bebek İçin Isparta El Ele Oldu!

Hafize Arya Bebek İçin Isparta El Ele Oldu!

Isparta’lı Senirkent’li Emin ve Cennet çiftinin 3 aylık bebekleri Hafize Arya Bebek için 9 Kasım 2022 tarihinde kurul raporu ile SMA Tip 1 teşhisi konuldu. Yaklaşık beş gün önce sosyal medya üzerinden Hafize Arya bebek için büyük bir yardım & destek kampanyası başlatıldı. Yaklaşık 30 ile 32 Milyon Türk Lirası gereken bu kampanyada tüm Isparta el ele oldu ve Hafize Arya bebeğimizi kurtarmak için çabalıyor! Isparta’nın bebeği Hafize Arya bebek için hepimizin elini taşın altına sokması gerekiyor. Şehrimizden ve diğer illerden pek çok yardım geliyor. Sizler de yardımlarınızı yazımızın en altında paylaştığımız noter onaylı banka hesabına Havale ve EFT yoluyla gerçekleştirebilirsiniz. Bu bebeğimizin yaşamı için elimizden gelen her şeyi yapmalıyız. Az veya çok, ne kadar yardım edebiliyorsak yardım etmeliyiz. Bebeğe ilişkin raporlar ve onayları görmek isteyen takipçilerimiz buraya tıklayarak Arya bebeğin Instagram adresine ulaşabilirler. Öne çıkanlar bölümünde tüm rapor ve izinler mevcuttur. Yakın bir tarihte valilik onayı da çıkacak ve kumbara kampanyası da yapılacaktır. Arya bebeğe maddi destek olamayan takipçilerimiz için de çok güzel bir kampanya mevcut. “Ben de 1.000 TL Toplarım” kampanyası ile Arya bebeğe yardım ekipleri arasında yer alabilirsiniz. Bu konu ile ilgili detaylı bilgileri sayfamızın yine alt taraflarında paylaşacağız. 1 Gül 10 TL! Sizler de yardım kampanyasına destek vererek gül gönderebilirsiniz!

Arya Bebek
Arya Bebek

Ben De 1.000 TL Toplarım Kampanyası!

Ben de 1.000 TL Toplarım Kampanyası ile Arya bebeğe çok kısa zamanda ilaç alınabilecek! Peki Ben de 1.000 TL Toplarım kampanyası nedir? 200 Tane ekip kurulacak ve her ekipte 100 kişi olacak. Bu 100 kişi ise kişi başı 1.000 TL bağış toplayacak! Bu sayede kısa sürede bebeğimiz ilacına ulaşabilecek! Bu kampanyaya destek vermek adına bizlerle ya da Arya bebek için açılan Instagram sayfasına ulaşabilirsiniz. Arya bebeğimizin sayfası yukarıda mevcut, bizlere ulaşmak için de buraya tıklayabilirsiniz.

Arya Bebeğimiz
Arya Bebeğimiz

İki Saate Rekor Bağış! Arya Bebek İçin El Ele!

Instagram adresinden Arya bebek için bağış yayını yapıldı ve yayın sırasında toplamda 16.680 Gül toplandı! Kısa sürede Arya bebek için yapılan bağış yayınında toplamda 166.800 TL değerinde 16.680 Gül toplandı! Bebeğimiz için başta bağış yapan kişilere sonrasında da gecesini gündüzüne katan gönüllü ekip çalışanlarına çok teşekkür ederiz! Arya bebeğimiz hayata tutunacak, Isparta’mız bebeğimize sahip çıkacak!

Bağış İçin Noter Onaylı Anne Cennet Eryılmaz’a Ait IBAN Bilgisi!

TR66 0001 2009 5450 0001 0588 29 (Halk Bank)

Cennet Eryılmaz – 0541 302 86 83

Isparta Anlık

İlgili Haberler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyici kapatıp tekrar sitemizi ziyaret ediniz.