Detaylar İçin Tıkla!
GündemIsparta

Hafize Arya Bebek Kampanyasında Son Durum!

Hafize Arya Bebek Kampanyasında Son Durum!

Hafize Arya Bebek için geçen de duyurduğumuz Ben De 1.000 TL Toplarım kampanyası için ekipler kurulmaya devam ediyor. Bebeğimiz için tüm Isparta’nın çabaladığı ve çalıştığı gönüllülük esaslı bu güzel kampanya çok kısa sürede SMA Tip 1 hastalığı ile mücadele konusunda çok yardımcı oldu. Bu kampanyadan bahsetmek ve kampanyaya destek vermek amaçlı ekiplerimize katılmanız çok önemli. Planlanan ve beş günde gelinen aşamalardan sizlere tek tek bahsedeceğiz. İlk olarak Hafize Arya Bebeğimiz için Isparta vatandaşlarının göstermiş olduğu çaba için çok teşekkür ederiz. Kampanyamıza katılmak için Isparta’da olmanız veya Isparta’lı olmanıza gerek yok, Instagram üzerinden @smahafizearya kullanıcı isimli hesaba mesaj atmanız yeterli. Kampanya nasıl işliyor, onlardan bahsetmemiz ve kampanyada gelinen son durumdan bahsetmemiz gerekiyor. Aşağıda bu bilgilere ulaşabilirsiniz.

Hafize Arya Bebek

5 Günde Rekor Bağış! Büyük Bir Yol!

Hafize Arya bebeğimizin bağış kampanyasında gönüllü kişilerden birisi olan Ayten hanım ile görüştük, Ayten hanım bizlere Ben de 1.000 TL toplarım kampanyasından ve gelinen son durumdan bahsetti.

“Hafize Arya henüz 3 aylık hastalığının çok başında, bir an önce kampanya bitsin diye ekip projesi ile kampanyaya başladık. Her ekip 1.000 TL Toplayacak, 100 kişiden oluşacak. Ekip sayısı ne kadar çok olursa süre o kadar kısa olacak. Örneğin, 200 ekip bu işi diğer etkinlikleri hariç 2 ayda bitirir. Hafize Arya’nın kampanyasında 5. günümüz ve biz 4.500.000 TL’yi aşan bir bağış topladık. Bu çok hızlı bir başlangıç. Bu hızın azalmaması için ekip sayımızı arttırmak zorundayız. O yüzden ‘Ben de 1.000 TL Toplarım’ kampanyasına herkesi davet ediyorum. Şu an 42 tane ekip kurduk, acilen ekip sayımızı çoğaltmamız gerekiyor.”

Hafize Arya

Hafize Arya bebeğimize destek olmak için sizleri de Ben de 1.000 TL toplarım kampanyasına görmek isteriz. Dilerseniz bizlere, dilerseniz de Hafize Arya bebeğin Instagram hesabına yazabilirsiniz.

Isparta Anlık

İlgili Haberler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyici kapatıp tekrar sitemizi ziyaret ediniz.