Detaylar İçin Tıkla!
Son DakikaGündemIsparta
Son Dakika

HER TARAF BİT DOLUYDU! ISPARTA’DA SKANDAL OLAY!

Isparta - Antalya Arasında 12 Haziran'da Sefer Yapan Firmadan Skandal Olay!

HER TARAF BİT DOLUYDU! ISPARTA’DA SKANDAL OLAY!

Isparta Anlık olarak Isparta Son Dakika haberiyle sizlere bu yazıyı yazıyoruz. Bugün 12 Haziran 2023’te saat  17.00’da Isparta’dan Antalya’ya yolculuk yapan bir otobüs firmasında skandal bir olay yaşandı! Takipçimizin çekmiş olduğu video ve görüntüler çerçevesinde şehrimizde yaşanan bu olay insanlara yok artık dedirtti.

Bit Skandalı

Sosyal medya hesaplarımızdan gelen haberler çerçevesinde işte detaylar siz değerli Isparta Haber takipçilerimizle. Bizleri sosyal medya hesaplarımızdan takip etmeyi unutmayın. Buraya tıklayarak sosyal medya hesabımıza ulaşabilirsiniz.

Bit Skandalı

Isparta – Antalya Seferinde Hayrete Düşüren Olay!

12 Haziran 2023 tarihinde saat 17.00’da Isparta’dan Antalya’ya gitmek üzere yola çıkan Isparta Otobüs Firmasında görenleri hayreti düşüren bir olay gerçekleşti. Takipçimiz o anları cep telefonu kamerasıyla birer birer kaydetti. Sizler de Isparta Son Dakika Haberleri şahit olursanız bunları bizlere sosyal medya üzerinden gönderebilir veya internet sitemizden ulaştırabilirsiniz. Takipçimizin iddialarına göre yolcu koltukları saç bitleriyle doluydu. Takipçimizin üzerine bulaşıp, bir anda kıyafetlerine yayıldı. Otobüs firmasında görevli olanlar ise temizlik yapamadıklarını, akşam yapacaklarını söylediler. Takipçimiz ise vatandaşlara insanlar kullanacakları otobüs firmalarını iyi seçsinler temennisinde bulundu. Takipçimiz bu durumu fark ettikten sonra koltuğu değiştirildi, en yakın benzin istasyonunda durulmasını talep etti. Araç durduktan sonra üzerini değiştiren takipçimiz üstündekileri cep telefonu kamerasıyla kaydetti. İşte o görüntüler ilk defa Isparta Anlık‘ta siz değerli takipçilerimizle!

Isparta Anlık

İlgili Haberler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyici kapatıp tekrar sitemizi ziyaret ediniz.