Detaylar İçin Tıkla!
GündemIsparta

HER YAĞMURDA EVİNİ SU BASIYOR! ISPARTA HABER

Isparta Gönen İlçesinde Bir Vatandaşın Evini Her Yağmurda Su Basıyor!

HER YAĞMURDA EVİNİ SU BASIYOR! ISPARTA HABER

Bugün Isparta Anlık sosyal medya hesaplarımızdan bir tanesine gelen bir habere göre her yağmurda vatandaşın evini su basıyor! İşte detaylarıyla birlikte o haberin devamı Isparta Son Dakika Haber ve Isparta Haber sitemizde siz değerli takipçilerimizle. Sizler de yaşadığınız sorunları bizlere göndererek tüm şehrin duymasını ve mümkünse çözüm bulunmasını sağlayabilirsiniz.

Evini Su Basıyor

Buraya tıklayarak bizlere haber gönderebilirsiniz. Gelen bilgilere göre Isparta Gönen ilçesinde bulunan Senirce köyünde bir vatandaşın onca çabasına rağmen evine su basması engellenemedi. Bugün, Isparta ilçelerinde meydana gelen yoğun yağış nedeniyle Eğirdir’e de ne yazık ki su bastı. O haberi okumak için buraya tıklayabilirsiniz. Devamında ise Gönen ilçesinde meydana gelen yoğun yağış sonucu vatandaşın evini su bastı. İşte o vatandaşın ifadeleri ve çözüm bulunması için bizlere ulaştırdığı görüntüler siz değerli takipçilerimizle.

Evini Su Basıyor

Isparta Gönen İlçesinde Bir Vatandaşın Evini Her Yağmurda Su Basıyor!

Gönen ilçesine bağlı Senirce köyünde yaşayan bir vatandaşın evini her yağmur sonrasında su basıyor. Yıllarca yolun ve kanalizasyon sisteminin sorunları yüzünden evi sular altında kalan bir vatandaş isyan etti. Yetkili mercilere iletilmesine rağmen yıllardır bir çözüm bulunmadığını söyleyen vatandaş durumdan rahatsız. İşte o görüntüler siz değerli takipçilerimizle.

Isparta Anlık

İlgili Haberler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyici kapatıp tekrar sitemizi ziyaret ediniz.