Detaylar İçin Tıkla!
GündemIsparta

HIRSIZLIK ANI KAMERALARDA! ISPARTA HABER!

İstiklal Mahallesinde Günlerdir Hırsızlık Yapıyorlardı!

HIRSIZLIK ANI KAMERALARDA! ISPARTA HABER!

Isparta Anlık olarak sosyal medya hesaplarımızdan bir tanesine gelen bir görüntü ile siz değerli takipçilerimizle paylaşmaktayız. Isparta Merkez mahallelerinden bir tanesi olan İstiklal Mahallesinde İstasyon Caddesinde günlerdir apartmanlardan ayakkabı, apartmanların dışından ise bisiklet ve çalınabilecek ne tür eşya varsa çalındığı yönünde bir bilgiye sahip olduk.

İstasyon Caddesi Hırsızlık

Sosyal medya hesaplarımıza gelen bilgiler doğrultusunda işte kamera kayıtları ortaya çıktı! Sizler de Isparta Son Dakika Haber niteliği taşıyan görüntüleri bizlere sosyal medya hesaplarımızdan ulaştırarak tüm şehrin duymasını sağlayabilirsiniz. Hem o görüntüleri hem de detayları ilk defa Isparta Anlık internet sitesinde siz değerli takipçilerimizle paylaşıyoruz! Gelin, detayları aktaralım!

İstasyon Caddesinde Hırsızlık

İstiklal Mahallesinde Günlerdir Hırsızlık Yapıyorlardı!

İstiklal Mahallesinde bulunan caddelerden bir tanesi olan İstasyon Caddesi sakinleri günlerdir apartmanda bıraktıkları ayakkabılarının çalındığı şikayetiyle gündeme geliyordu. En sonunda bir vatandaşımız apartmanın kamera kaydı görüntülerine ulaşarak bizlere iletti. Kişilerin henüz kim oldukları belli değil, polis konu ile alakalı soruşturmasına devam ediyor. İşte o görüntüler ise sadece bizlerde!

Isparta Anlık

İlgili Haberler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyici kapatıp tekrar sitemizi ziyaret ediniz.