Detaylar İçin Tıkla!
YangınlarGündemIsparta

İNŞAAT HALİNDEKİ BİNA CAYIR CAYIR YANDI!

Çünür Mahallesinde Korkutan Yangın!

İNŞAAT HALİNDEKİ BİNA CAYIR CAYIR YANDI!

Bugün Isparta’nın Merkez’ine bağlı Çünür mahallesinde öğleden önce saatlerinde korkunç bir yangın meydana geldi! İşte o yangında öğrendğimiz bilgiler ve takipçilerimizin göndermiş olduğu görsellerle birlikte sizler için Isparta Son Dakika ve Isparta Anlık olarak Isparta Yangın haberlerine dair yeni bilgiler paylaşacağız. Sayfamızın alt tarafına inerek videolara ulaşabilirsiniz. Sizle de bizlere şehrimizde yaşanan olaylar hakkında bilgi vermek için sosyal medya iletişim kanallarını veya sitemizi kullanabilirsiniz. En son Yalvaç’ta bir yangında ne yazık ki bir vatandaşımızı kaybetmiştik. O haberin detaylarına ulaşmak için buraya tıklayabilirsiniz.

İnşaat Alanında Yangın

Çünür Mahallesinde Korkutan Yangın!

Olay bugün sabah saatlerinde meydana geldi. Gelen bilgilere göre vatandaşlar bir binanın en üst katından siyah dumanlar yükseldiğini gördü.

İnşaat Alanında Yangın

Olayı gören vatandaşların itfaiye ve sağlık ekiplerine haber vermesi üzerine olay yerine ekipler geldi. Ekiplerin yoğun çabasıyla korkunç yangın kontrol altına alınırken yaralanan veya can kaybı olmadığı bilgisi de kayıtlara geçti. Yine gelen bilgilere göre yangının nedeni olarak kablonun patladığı iddia edildi. Neyse ki bu yangında can kaybımız olmadığı için sevinebiliriz, binanın henüz inşaat halinde olması da maddi anlamda çok bir zarar olmadığını gösteriyor.

Isparta Anlık

İlgili Haberler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyici kapatıp tekrar sitemizi ziyaret ediniz.