Detaylar İçin Tıkla!
GündemSon DakikaYangınlar

Isparta El Ele Derneğinde Yangın Çıktı!

Isparta El Ele Derneğinde Yangın Çıktı!

Bugün öğleden sonra saatlerinde Isparta El Ele Derneğinde tüm şehri korkutan büyük bir yangın çıktı! Isparta’nın Merkez’inde Çelebiler Mahallesi içerisinde bulunan El Ele Derneği’nin bodrum katında yangın çıktı! Şehrin en kapsamlı ve en hızlı yayın sayfası olarak Isparta Anlık ve Isparta Son Dakika olarak sizlere şehirde yaşanan tüm olayları anında bildirmeye çalışıyoruz. Isparta’da Ne Oluyor kategorimize girerek şehirde yaşanan tüm olayları anlık olarak görebilirsiniz. Bugün ise şehrin en merkezi bölgelerinden birisi olan Çelebiler mahallesinde, El Ele Derneğinin bodrum katında yani depo katında tüm şehri korkutan bir yangın gerçekleşti. Isparta Son Dakika Haberleri ve Isparta Haberleri adı altında ilk yayın yapan Instagram sayfası biz olduk ve tüm şehir ilk bizden duydu! Olay gerçekleşir gerçekleşmez ilk fotoğraf  ve videoları yayınladık, şimdi ise sizler için onları derledik.

El Ele Derneğinde Yangın!
El Ele Derneğinde Yangın!

Yangına Dair İlk İddialar Hakkında!

İlk olarak olay yerinde bulunan sayfamızın takipçileri bizlere yangına dair bilgi verdiler. Söylentiler arasında ilk başlarda plastik tutuştuğu için çıktığı söylenildi, başka bir takipçimiz ise soba borusundan çıktığını söyledi. Yangının nedeni hala bilinmiyorken bizler Isparta Haber olarak resmi bir açıklama geldiği an bu yazımızı güncelleyeceğiz. Civarda bulunan esnaf bir takipçimiz ise yangının borudan çıktığını ve bunun kaçınılmaz olduğunu iddia etti. Bir başka takipçimiz ise orada her gün plastiklerin yakıldığını ve bunu tedbirsiz yapıldığını iddia etti. Dolayısıyla bu şartlar altında yine yangının çıkmasının kaçınılmaz olduğunu söyledi. Olaya dair net bir bilgi gelmediği için bunlar takipçilerimizin ve bölgede bulunan esnafların iddiaları.

El Ele Derneğinde Yangın Çıktı!
El Ele Derneğinde Yangın Çıktı!

Yangından Gelen İlk Haberlere Göre!

Yangından gelen ilk haberlere göre yangını fark eden vatandaşlar ilk olarak itfaiye ekiplerine haber verdi. Olay yerine gelen itfaiye ekipleri, yangın bölgesinde kimsenin olmadığını fark edince yangını söndürmek için seferber oldular! Isparta İtfaiye‘si tüm gücüyle yangını söndürürken, bizlere de yangın bölgesinde bulunan takipçilerimizden gelen bilgiye göre yanında herhangi bir can kaybı veya yaralı durumu söz konusu değil. Başta ilgili derneğe, civardaki esnaflara ve sonrasında tüm Isparta’mıza geçmiş olsun dileklerimizi ileterek sizleri olay yeriyle alakalı videoları izlemeye bırakıyoruz!

Isparta El Ele Derneğinde Yangın Çıktı!
Isparta El Ele Derneğinde Yangın Çıktı!

Isparta Anlık

İlgili Haberler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyici kapatıp tekrar sitemizi ziyaret ediniz.