Detaylar İçin Tıkla!
EğlenceGündemIsparta

Isparta Merkez’de Yapılan Kermese Büyük İlgi!

Isparta Merkez’de Yapılan Kermese Büyük İlgi!

Bugün yani 27 Kasım 2022 tarihinde Isparta Merkez ilinde Uyuşturucuyla Mücadele Derneği ve Yeşilay birliği ile yapılan Kermese yoğun ilgi geldi! Isparta Son Dakika Haberleri olarak ilk önce Instagram adresimize gelen ve sonrasında yerinde gördüğümüz kermese büyük bir ilgi geldi! Yardım amaçlı planlanan ve hazırlanan kermese şehrin dört bir yanından katılım oldu ve bu kermese gösterilen ilgi ise son derece yüksekti. Isparta Anlık olarak Uyuşturucu ile Mücadele konusunda devletimizin ve emniyet güçlerimizin her daim arkasında bulunmaktayız ve sitemizde yakın bir zamanda bu konu ile ilgili çok uzun bir yazı yazacağız. Uyuşturucu ve bu tarz ürünlerin gerek kullanımı gerekse satılması zaten resmi olarak yasaktır ve bu konuda hiçbir taviz verilmemesi gerektiğini düşünmekteyiz. Şehrimizde ise diğer şehirlere oranla bu konularda daha temiz olsak bile bunun tek nedeni emniyet güçlerimizin ve halkımızın bu konuda son derece bilinçli olmasından kaynaklı. İnsanlara uyuşturucuyu teşvik edenler ve bunu kullanmaları gerektiğini söyleyenlere asla güvenmemeli ve bunun yanlış bir karar olduğunu kişiler bilmeli. Okullarda ve dışarıda neredeyse her yıl düzenli olarak Uyuşturucu İle Mücadele için yoğun bir şekilde eğitim ve seminerler verilmektedir. Şehrimizde böyle şeylerin bitmesi için elimizden gelen tüm desteği göstermeliyiz.

Isparta Merkez'de Büyük Kermes!
Isparta Merkez’de Büyük Kermes!

Çörekler, Börekler, Gözlemeler Yapıldı!

Bugün Uyuşturucuyla Mücadele Derneği önderliğinde yapılan kermeste çörekler, börekler ve gözlemeler yapıldı. Kermese olan ilgi yüksek olduğu gibi yapılan ürünlerde anında tüketildi ve tüm şehir mutlu bir şekilde hayatına devam etmeye başladı. Ülkemizde böylesine güzel olaylara destek verilmesi ve şehrimizde bunların ön planda olması Isparta Son Dakika olarak bizleri çok mutlu etmekte ve gelecekte de bu mutluluğumuz ve dikkatimiz baki kalması dileklerimizle arkadaşlar!

Isparta Merkez'de Kermes Yapıldı!
Isparta Merkez’de Kermes Yapıldı!

Daha İyi Bir Dünya İçin Hep Birlikte!

Daha iyi bir dünya için hep birlikte el ele olmalıyız ve bu tarz insanları kötü yola düşüren, asla önerilmeyecek ve tavsiye edilemeyecek faaliyetlerde bulunanlara karşı tepkimizi koymalıyız. Uyuşturucu ile ilgilenen birisiyle karşılaşırsanız ilk yapmanız gereken bunu emniyet güçlerimize bildirmek ve onlardan bu konuda yardım istemek olacaktır. Onlar, ellerinden gelen tüm desteği size vererek bu konuda gerekirse sizleri bilinçlendirecektir! Bizleri takip etmek için sosyal medya hesaplarımızı kullanabilirsiniz ya da internet sitemize düzenli olarak giriş sağlayabilirsiniz.

Isparta Anlık

İlgili Haberler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyici kapatıp tekrar sitemizi ziyaret ediniz.