Detaylar İçin Tıkla!
GündemSon Dakika

Isparta Şehir Hastanesi Bugün Çok Yoğundu!

Isparta Şehir Hastanesi Bugün Çok Yoğundu!

Bugün öğleden sonra saat 13.00 sularında Instagram hesabımıza gelen bir mesajla Isparta Şehir Hastanesi‘nin yoğunluğunu sizlerle paylaştık. Isparta Şehir Hastanesi bugün çok yoğundu ve bunu siz değerli takipçilerimizle paylaşmayı uygun gördük. İlk gelen mesajda Kulak, Burun, Boğaz bölümünde bir vatandaş yoğunluktan şikayet edip yaklaşık 69 kişinin bekletilip sonra sistem kapatıldı denilerek gönderildiğini söyledi. O anların hepsini videoya çeken takipçimiz bizlere bu videoları gönderdi ve bizler de sizlerin huzuruna sunduk. Şehir hastanesindeki bu yoğunluğun nedeni bilinmemekle birlikte pek çok takipçimizden çeşitli yorumlar geldi. O yorumları da aşağıda sizlerle paylaşmış olacağız.

Yoğunluğa pek çok yorum geldi!

Şehir hastanesinde olan yoğunluktan şikayetçi bir vatandaşın karşısında olarak yoğunluğun normal olduğunu söyleyen de bir çok vatandaş oldu! Hepsinin yorumlarını derleyip buraya koymaya çalıştık, eksik veya yanlış varsa bizlere bunu iletişim bölümünde bulunan mail adresinden gönderebilirsiniz. O yorumları sizlerle tek tek paylaşarak sizlerin de yorumlarını merak ediyoruz. Sayfamızın alt kısmında bulunan bölüme yorumunuzu yapabilirsiniz. Sizce Isparta şehir hastanesi yoğun mu?

Sayfamıza Şehir hastanesi ile ilgili yaşanan yoğunlukla alakalı gelen mesajlar

Sayfamıza Şehir Hastanesi ile ilgili gelen tüm yorumları derleyip, sizlere sunmaya karar verdik. Kırıcı ve saygısızca olmadığı sürece tüm yapıcı eleştirilerinizi bizlerle paylaşabilirsiniz. Sayfamızın alt kısmında bulunan bölüme yorum yapabileceğiniz gibi Instagram adresimiz üzerinden bizlere de düşüncelerinizi gönderebilirsiniz.

Not: Aşağıdaki tüm görseller Isparta Anlık Instagram sayfasına gelen yorumlardır. Isparta Anlık Instagram sayfasına mesaj atmadan hiçbir fotoğrafın başka haber sitelerinde yayınlanmasını istememekteyiz. Umarım diğer yayın kuruluşları bu ricamızı saygıyla karşılarlar.

Bazıları savundu! Bazıları karşı çıktı!

“Bugün ben de hastanedeydim, aşırı derecede yoğunluk vardı. Bir kan vermek için 3, 3-5 saat bekledim hatta Doktor içeride hasta varken bile hasta alıyordu. Cidden eski hizmet kalmamış.”

Isparta Şehir Hastanesi Yorum

“Doktorlar kapatılıyor ya da hasta almayacağız diyorlar ve sekreterler de bu yüzden geri çevirmek zorunda kalıyorlar. Bunları yazan arkadaş sanki sekreter geri çekiyormuş gibi yazıyor oysaki onlar sadece arada kalan ve her türlü şeyle muhatap olmak zorunda kalanlar.”

Isparta Şehir Hastanesi Yorum

“Onun dışında Şehir Hastanesine bir gelin bakın algı yapılmasın. Saat 13.30’da sıralar tekrar açılıyor ve onun öncesinde sıra verilemiyor. Yani bu da 12’den sonra gelen hastalara sırayla sıra verilmesiyle alakalı bir çekim, İnsanlara aynı anda sıra verilmesi olanaksız sonuçta ama insanlar 1 dakika bile beklemek istemiyor.”

Isparta Şehir Hastanesi Yorum

“Şehit Yunus Emre Devlet Hastanesinde de KBB (Kulak, burun, boğaz) var. Bizim hastane daha sakin, buraya yönlendirebilirsiniz vatandaşları.”

Isparta Şehir Hastanesi Yorum

“Sorarlarsa sağlık sistemimiz çok iyi dersiniz.”

Isparta Şehir Hastanesi Yorum

“Bu sekreterlik bir durum değil keşke bir de bunu anlayabilseniz.”

Isparta Şehir Hastanesi Yorum

“Hepimizin elinde telefon var, hep bir elden CİMER’e şikayet edilirse mutlaka sonuca ulaşabiliriz. Buradaki olayı güvenliğe ve sekretere mal etmeyelim.”

Isparta Şehir Hastanesi Yorum

“Gitsinler de TIP’ı görsünler, kurban olurlar şehir hastanesine.”

Isparta Şehir Hastanesi Yorum

“Ben de şunu yazmak istiyorum. Bugün 118 tane KBB hasta bakmış Doktor, kaç tane daha hasta bakabilir. Randevusuz gitmeyin diyorum. Ben de suçlu Doktor değil sistemdir, doktor giderse gitsinler diyenlere sorunuz.”

Isparta Şehir Hastanesi Yorum

“Saat 09.00 – 10.00 da giderse tabi sıra olur. Ya randevu alacaksın ya da sabah erkenden gidip sıra alacaksın. Hastane orası, oranın da bir sistemi var. Bilinçsiz insanlar yüzünden o sıra acil hastaysan zaten acilde bakmıyorum denilmiyor. Her gün bakım yapacakları bir kapasiteye göre çalışmaları da normal.”

Isparta Şehir Hastanesi Yorumu

 

Isparta Anlık olarak daima hizmetinizdeyiz!

Instagram sayfamıza yaptığınız tüm yorumlar bizler için çok değerlidir. Bu tarz konularda yorumlarınızı bizlerle paylaşmak istiyorsanız sizler de Instagram sayfamızı takip edebilirsiniz. Isparta Son Dakika Haberleri ve Isparta Haberleri konusunda şehrin en hızlısı olarak bizlere sağladığınız motivasyon ile hepinize teşekkür ederiz.

Isparta Anlık

İlgili Haberler

Bir Yorum

  1. Öyle yoğunluk olunca kiminle ilgilenecek doktorlar görevliler empati kurun biraz dün yoğunluk yoktu doktor olsun görevliler olsun ilgileniyordu karşımızda ki insan robot değil

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyici kapatıp tekrar sitemizi ziyaret ediniz.