Detaylar İçin Tıkla!
GündemIsparta

ISPARTA SOKAKLARI ÇAMURA BULANDI!

Isparta Yağış Sonrası Yine Çamura Bulandı!

ISPARTA SOKAKLARI ÇAMURA BULANDI!

Isparta Sokakları yine her zamanki gibi çamura bulandı! İşte Isparta Anlık takipçilerinin bugün akşam üzeri meydana gelen yağmur sonrası çektiği görüntülerde Isparta‘nın en ufak bir yağışta ne hale geldiğini gösterir nitelikte. Isparta Son Dakika olarak sizler için hazırladığımız bu yazıda Isparta Emre Mahallesi bölgesinde önlem alınmadan yapılan çalışma sonucu topraklar kaydı. O kayan topraklar sokaklara kadar taştı ve sokağa çamur banyosu yaptırdı. Sizler de bizlere Isparta Haber olarak şahit olduğunuz olayları videoya çekerek sosyal medya hesaplarımızdan gönderebilirsiniz. Buraya tıklayarak bizlere sosyal medya hesabımızdan ulaşabilirsiniz ya da buraya tıklayarak internet sitemiz üzerinden form aracılığıyla gönderim sağlayabilirsiniz. Sizleri o görüntülerle baş başa bırakıyoruz!

Isparta Sokakları Çamura Bulandı

Isparta’da Yağış Sonrası Sokakların Hali!

Isparta’da bugün meydana gelen yağış sonrası Emre Mahallesi 123. caddede inşaat alanının arkasındaki kazıdan kalan topraklar ne yazık ki sokaklara yayıldı.

Isparta Sokakları

O görüntüler ise bir takipçimizin cep telefonu kameralarına yansıdı. Sizler de Isparta Son Dakika Haberlerine anında ulaşmak için bizleri internet sitemiz veya sosyal medya hesaplarımız üzerinden takip edebilirsiniz. İşte o üzücü görüntüler!

Isparta Anlık

İlgili Haberler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyici kapatıp tekrar sitemizi ziyaret ediniz.