Detaylar İçin Tıkla!
Gündem

Isparta Yeni Otogar Hakkında Basın Toplantısı!

Isparta Yeni Otogar Hakkında Basın Toplantısı!

Isparta Belediye Başkanı Şükrü Başdeğirmen, Çünür’de inşaatı uzun süredir devam eden yeni otogar bölgesinde incelemelerde bulundu ve basın toplantısı gerçekleştirdi. Toplantıya Belediye Başkanı, yardımcıları, daire müdürleri ve belediye personelleri de katılım sağladı. Başkan Bağdeğirmen, çalışmalar ve projenin son durumuyla ilgili olarak çeşitli açıklamalarda bulundu.

Isparta Yeni Otogar

Başkan Başdeğirmen, “Sizlerle beraber müteahhitlerimizle bir ön görüşme, bilgi vermek için sizleri buraya davet ettik. Davetimize icabet ettiğiniz için sizlere çok teşekkür ediyorum…” diyerek sözlerine başladı ve devam etti, “Sizlerle de paylaştığımız üzere bir alan ve büyük bir bölümü arınması üzerine daha kolay toplanabilir çir çatı sistemi kurulması amacıyla değişiklik yaptık, bunun ihalesini geçen yıl yaptık ve şu anda tamamladık. Buradan çıkan malzemelerle önce Mehmet Tönge Mahallesinde pazar yerimizin üzerini kapattk, kapatmaya devam ediyoruz. İkinci olarak da bir miktarını mahallesinden tutulan, bir miktarını buradan sökülen malzemelerle halı kentteki pazar yerimizi tamamen yeniden, alttan destekleyerek güçlendirdik. Son olarak da binbirevler mahallesinin projesi hazırlandı…” sözleriyle devam etti.

Isparta Yeni Otogar Konuşması

Haziran ayının sonu itibariyle taşınma olacak!

Sürekli otogarla ilgili ne zaman tamamlanacak sorularına ise Başkan Başdeğirmen şöyle cevap verdi; “Sürekli otogarla alakalı bize sorular soruldu. Biz de bu otogarın ne zaman yapılacağıyla alakalı çalışmalarımızı sürdürüyoruz, Haziran sonu itibariyle taşınma olacak. İnşallah en kısa zamanda da yapılarak diğer şu anda kullandığımız otogarımızı önümüzdeki senin içerisinde arkadaşlarımızın da söylediği gibi bir aksama olmazsa haziran sonu itibariyle buraya taşıyarak artık bundan sonra burada işletmelerin hizmet vermesini sağlayacağız…”

Isparta Yeni Otogarı Açılacak

Isparta Anlık olarak Son Dakika Haberler!

Sizler için Isparta Anlık olarak başta Instagram hesabımıza gelen sonrasında ise sitemize gelen Isparta Son Dakika Haberleri yayınlamaya devam ediyoruz, sağlıcakla kalın.

Isparta Anlık

İlgili Haberler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyici kapatıp tekrar sitemizi ziyaret ediniz.