Detaylar İçin Tıkla!
Son DakikaGündemHava DurumuIsparta
Son Dakika

ISPARTA’DA ÇIKAN FIRTINA EĞİRDİR’İ VURDU!

Eğirdir'de Trafik Kazaları Meydana Geldi, Pazar Dağıldı!

ISPARTA’DA ÇIKAN FIRTINA EĞİRDİR’İ VURDU!

Isparta’da 6 Temmuz günü akşam üstü saatlerinde yoğun bir yağış ve fırtına meydana geldi. Temmuz sıcağında yaklaşık bir haftadır yanan şehrimiz yağmur sularıyla serinledi. Fakat yağmur suları ne yazık ki herkes için sevindirici olmadı. Bir anda şehrin dört bir yanında fırtına ve yağış meydana geldi. Bu yağışlardan ve fırtınalardan en çok etkilenen ise Eğirdir oldu.

Eğirdir’de Trafik Kazaları Meydana Geldi, Pazar Dağıldı!

Eğirdir’de trafik kazaları meydana geldi. Miskinler yokuşunda üst üste olan iki virajda aynı anda iki farklı trafik kazası meydana geldi. O kazanın görüntüleri ve videoları alt tarafta sitemizde sizlerle.

Miskinler kavşağında meydana gelen iki farklı kaza ne yazık ki bu şekilde görüntülendi.

Miskinler Kaza

Diğer bir kaza ise bu şekilde görüntülendi

Miskinler kaza 2

Barla Yol Ayrımında Feci Kaza Meydana Geldi! Yaralılar Var!

Isparta Merkez’den Eğirdir istikametine doğru giden yolda, Barla yol ayrımında bir trafik kazası meydana geldi. Miskinlerde meydana gelen maddi hasarlı trafik kazalarının aksine buradaki kazada yaralılar vardı. Henüz yaralıların durumları hakkında bir bilgi edinemedik. O anlar ise şu şekilde görüntülendi;

Diğer bir görüntü ise şu şekilde;

Barla Yol Ayrımı

Fırtına Eğirdir Pazarını da Vurdu! Pazar Dağıldı!

Fırtınanın etkisi ne yazık ki trafik kazalarıyla kalmadı. Eğirdir’de kurulan bir pazar fırtınanın etkisiyle dağıldı. Pazar üzerinde satışa hazır bekleyen ürünler etrafa saçılırken pazar tezgahlarının da bazılarında kırıklar olduğunu öğrendik. O anlar ise şu şekilde görüntülendi.

Isparta kısacası bugün kısa süren fırtına ve yağışın etkisi altına girdi. Neyse ki ağır bir yaralanma veya can kaybı meydana gelmedi. Tüm vatandaşlarımıza geçmiş olsun dileklerimiz iletiyoruz.

Isparta Anlık

İlgili Haberler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyici kapatıp tekrar sitemizi ziyaret ediniz.