Detaylar İçin Tıkla!
Son DakikaGündemIsparta
Son Dakika

ISPARTA’DA CİNAYET ŞÜPHESİ! HÜSEYİN CAHİT ERDOĞAN ISPARTA!

Bugün öğle saatlerinde otoparkta ölü olarak bulunmuştu, işte detaylar!

ISPARTA’DA CİNAYET ŞÜPHESİ! HÜSEYİN CAHİT ERDOĞAN ISPARTA!

Bugün, 28 Ocak 2023 Cumartesi günü Isparta Son Dakika haberine göre bir apartmanın otopark katında ölü olarak bulunan ve kimliğinin Hüseyin Cahit Erdoğan olduğu tespit edilen eğitimcinin cinayete kurban gittiği iddiaları medyayı sarstı! İşte Isparta Anlık olarak bizlere sosyal medya hesaplarımızdan gelen bilgiler ve detaylar ışığında sizlere bu haberin detaylarını aktarmaya çalışacağız. Olaylarla alakalı herhangi bir bilginiz var ise bunu bizlere sosyal medya hesaplarımızdan gönderebilirsiniz. Sosyal medya hesaplarımıza ulaşmak isterseniz buraya tıklayabilirsiniz.

Otoparkta Ölü Olarak Bulundu Haberi

Bugün öğle saatlerinde otoparkta ölü olarak bulunmuştu, işte detaylar!

Bugün öğle saatlerinde bir apartmanın otopark katında kimliği bilinmeyen bir erkek bedeni bulunmuştu. İşte yapılan çalışmalar sonunda o kişini Hüseyin Cahit Erdoğan isimli bir eğitimci olduğu ortaya çıktı. Isparta’da eğitim kurumlarında müdürlük yapan Erdoğan‘ın cinayete kurban gittiği iddiaları ise gündemi tamamen değiştirdi.

Isparta'da cinayet iddiası!

Yapılan araştırmalar neticesinde hala ölüm nedeni bilinmeyen Cahit Erdoğan bedeni otopsi yapılmak amacıyla hastaneye kaldırılırken, polis ekipleri olayla ilgili geniş çaplı bir soruşturma başlattı. Detaylar geldikçe internet sitemizi güncelleyeceğiz. Bir önceki yaptığımız haberin detaylarına ulaşmak isterseniz buraya tıklayabilirsiniz.

Isparta Anlık

İlgili Haberler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyici kapatıp tekrar sitemizi ziyaret ediniz.