Detaylar İçin Tıkla!
DepremGündemIspartaSon Dakika

Isparta’da Deprem Meydana Geldi! Isparta Son Dakika Haberi!

Isparta’da Deprem Meydana Geldi! Isparta Son Dakika Haberi!

Isparta’da Deprem oldu! Isparta Anlık sayfası olarak sizlere Isparta Son Dakika Deprem haberini yapmak amacıyla bu yazımızı yazmaktayız! Gelen bilgiler ışığında şehrimizde Isparta Haberi olarak deprem meydana geldi! İlk gelen bilgilere göre yaralı veya vefat yok! Isparta Merkez Deprem oldu ve AFAD verilerine göre 3.2 büyüklüğünde deprem meydana geldi. Takipçilerimizden ve sizlerden gelen yorumları derlemek amacıyla şöyle söyleyebiliriz, neredeyse Isparta Merkez’de herkes depremi hissetti ve gelen yorumlar ve mesajlar üzerine can kaybı veya yaralı yok. Şehrimize öncelikle geçmiş olsun dileriz ve Isparta Haberleri için bizleri, sitemizi ve internet sayfamızı takip etmeyi unutmayın! Isparta’da ne oluyor diye merak ettiğiniz vakit sayfamıza girebilir ve Isparta’ya dair son dakika haberleri anında görebilirsiniz! Şimdi sizlere, gelen videolar ve fotoğrafları izlemek amacıyla yer tanıyoruz ve sizlere aşağıda fotoğraflar ve videoları bırakıyoruz! Sizler de yaşadığınız olayları bizlere Instagram sayfamız üzerinden veya iletişim kısmımızda bulunan mail adresimiz üzerinden gönderebilirsiniz.

Isparta'da Deprem Oldu! 1. Fotoğraf
Isparta’da Deprem Oldu! 1. Fotoğraf

Akşam Vakti Isparta Merkez’de Deprem!

Akşam saatlerine doğru 20.10 civarında Isparta Anlık sosyal medya hesabımıza gelen bir sürü mesaj ışığında gerekli araştırmalarımızı yaptık ve Isparta Merkez’de 3.2 büyüklüğünde deprem olduğunu öğrendik. Küçükhacılar Deprem merkezi olarak belirlendi ve yerin 3.5 km altından 3.2 büyüklüğünde deprem oldu! Isparta’nın Anlık Haber sayfası olarak takipçilerimizin bizlere sunduğu bilgiler doğrultusunda sizlere yayın yapmaya çalışmaktayız.

Isparta'da Deprem Oldu! 2. Fotoğraf
Isparta’da Deprem Oldu! 2. Fotoğraf

Tüm Isparta’mıza geçmiş olsun dileklerimizi iletiyoruz!

O anlar birkaç takipçimizin telefon kameralarına yansıdı ve deprem görüntüler ortaya çıktı! Görüntüleri izlemek için sayfanın alt kısmına inebilirsiniz! Sıradan gününü yaşayan Isparta vatandaşı bir anda depreme tutuldu! Bazı kişiler dışarıdaydı, bazı kişiler ise o anları evlerinden yaşadı! Gelen mesajlar üzerine depremin yaklaşık 10 saniye sürdüğü bilgisi de mesajların arasında. Tüm Isparta halkımıza geçmiş olsun diliyoruz ve her türlü olumsuz olaya karşı tedbirli olmalarını, önlem almalarını öneriyoruz. Bu konularda insanların ve bizlerin bilinçli olması son derece önemli. İlk olarak panik yapmamalı ve o an yaşanan duyguları hızlıca bastırıp, biran önce önlem almalıyız.

Isparta'da Deprem Oldu! 3. Fotoğraf
Isparta’da Deprem Oldu! 3. Fotoğraf

Deprem Anında Ne Yapmalıyız? Nasıl Davranmalıyız?

Son zamanlarda ülkemizin pek çok yerinde yaşanan ve en çok araştırılan konulardan birisi olan deprem anında ne yapmalıyız? Nasıl davranmalıyız? soruları pek çok kez soruluyor ve bizler de sizler için ufak da olsa bir yazı yazmayı deniyoruz. İlk olarak deprem anında güvenli ve yıkılmayacağını düşündüğünüz bir nesnenin altına girmeniz ve çök – kapan – tutun metodunu uygulamalısınız. Bu konular hakkında detaylı yazıyı yakında Isparta Haber olarak sayfamızda yayınlayacağız. Bizleri takip etmeyi unutmayın!

Isparta Anlık

İlgili Haberler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyici kapatıp tekrar sitemizi ziyaret ediniz.