Detaylar İçin Tıkla!
GündemIsparta

ISPARTA’DA DÜNYA REKORU KIRILDI!

Türkiye rekorunun ardından dünya rekoru geldi!

ISPARTA’DA DÜNYA REKORU KIRILDI!

Isparta’da dünya rekoru kırıldı! Isparta son dakika haberleri ve Isparta’ya dair tüm bilgileri paylaştığımız Isparta Anlık sitemizde bugün gururluyuz! Türkiye rekorunun ardından dünya rekoru geldi! Detaylar sayfamızın alt tarafında siz değerli takipçilerimizle!

Teakwondo şampiyonası ısparta

11 – 18 Aralık tarihlerinde Isparta‘da düzenlenen Teakwondo Poomsae ve Kulüpler Türkiye Teakwondo Şampiyonasına katılımcı rekoru kırıldı! Şehrimizin ev sahipliği yaptığı bu turnuvalara katılım ve katılımcı rekoru dünyada eşi benzeri görülmemiş rakamlara erişti! İşte o rakamlar ve detaylar sizlerle!

Teakwondo şampiyonası ısparta

Türkiye rekorunun ardından dünya rekoru geldi!

11 – 18 Aralık tarihleri arasında şehrimizin ev sahipliği yaptığı iki ayrı turnuvaya katılımcı ve sporcu sayısıyla Isparta, dünya rekoruna adını yazdırdı! Tam olarak +5000’den fazla sporcu ve 8000’e yakın katılımcı sayısıyla Türkiye rekorunun ardından dünya rekorunu kırdık! Organizasyonda emeği geçen tüm vatandaşlarımıza Isparta Anlık adına teşekkür ederiz! Bu gururu, onuru bizlere yaşatan binlerce insana da katılım ve emeklerinden dolayı ayrı teşekkür ederiz!

Isparta Anlık

İlgili Haberler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyici kapatıp tekrar sitemizi ziyaret ediniz.