Detaylar İçin Tıkla!
Son DakikaGündemIspartaKavgalar

ISPARTA’DA OLAYLI GECE! YİNE KAVGA! ISPARTA ANLIK!

Isparta'da yine kavga, yine olay!

ISPARTA’DA OLAYLI GECE! YİNE KAVGA! ISPARTA ANLIK!

Isparta Merkez’de iki grup arasında bir kavga meydana geldi. Isparta Anlık olarak sosyal medya hesaplarımızdan bizlere ulaşan görüntüler ve detaylar sizler için Isparta Son Dakika internet sayfamızda. Sosyal medya hesabımıza, sizler de Isparta şehrinde yaşadığınız son dakika olayları göndererek şehrin habercisi olabilirsiniz!

Isparta İki Grup Arasında kavga

Sosyal medya hesaplarımıza ulaşmak için buraya tıklayabilirsiniz. Isparta Merkez’de yaşanan olay, tahminen bugün yaşandı. Olayın yaşandığı zamana ait net bir bilgi olmamakla birlikte bu hafta Isparta’da yaşanan üçüncü kavga oldu. İşte bu kavganın ve tartışmanın detaylarını ilk defa Isparta Haber olarak siz değerli takipçilerimizle bizler paylaşıyoruz!

Isparta'da kavga

Isparta’da Yine Kavga, Yine Olay!

Isparta’da Ocak ayında bizlere ulaşan 9. kavga olarak bu olay tarihe geçti. Son zamanlarda eğlence mekanları çıkışlarında insanların birbirleriyle önce sözlü tartışmaları zamanla kavgaya dönüşmekte. Bugün ise bizlere ulaşan videoda bir eğlence mekanı çıkışında iki grup arasında önce sözlü tartışma başladı, sonrasında kavga gerçekleşti. Videoda görüldüğü kadarıyla kavgada iki grupta bulunan erkek ve kadınlar birbirlerine girdiler. Kavganın nedeni ve kişileri henüz bilinmemekte. Video sayfamızın alt kısmında siz değerli takipçilerimizle.

Kaynak: fark32

Video Youtube yayın politikası nedeniyle Youtube’dan kaldırıldı. Videonun uzun halini izlemek için Telegram kanalımızı ziyaret edebilirsiniz. Bu aksaklıktan dolayı özür dileriz. Telegram kanalımıza gitmek için buraya tıklayabilirsiniz.

Isparta Anlık

İlgili Haberler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyici kapatıp tekrar sitemizi ziyaret ediniz.