Detaylar İçin Tıkla!
GündemHava DurumuIsparta

ISPARTA’DA SEL OLDU! YOĞUN YAĞIŞIN ETKİLERİ!

Isparta'da ortalık yağmurun altında kaldı!

ISPARTA’DA SEL OLDU! YOĞUN YAĞIŞIN ETKİLERİ!

Bugün, 11 Ocak Çarşamba günü gece saatlerinde hafif olarak başlayan yağış saat ilerledikçe sel seviyesine kadar yükseldi! Isparta Çayboyu yolundaki dere neredeyse taşacak duruma geldi! Tüm bunlar yaşanırken, bir yandan insanlar hayatlarına devam etmeye çalıştı diğer yandan da yağmurla boğuştu. Yağmurun etkisiyle Isparta’da pek çok trafik kazası meydana gelirken, sanayi mahallesinde açık bırakılan doğalgaz döşemeleri nedeniyle de pek çok araç yolda kaldı. İşte Isparta Anlık olarak 11 Ocak Çarşamba Günü Isparta özeti siz değerli Isparta Son Dakika Haber takipçilerimizle! Aşağıda göreceğiniz tüm görüntülerin kaynağı Isparta Anlık sayfasıdır. Kaynak gösterilmeden izinsiz olarak yayınlanmaması rica olunur.

Araçlar çukura düştü! Çekiciler çağrıldı! Suyun altında kaldılar!

Isparta Sanayi Mahallesinde doğalgaz döşemesi nedeniyle kazılan ve yaklaşık 1 haftadır meteorolojik uyarılar yapılmasına rağmen kapatılmayan çukurlara birden fazla araç düştü. O araçlar için çekiciler çağrıldı ve kurtarıldı. O görüntüler ve özel haber sayfasına gitmek için buraya tıklayabilirsiniz. Aşağıda paylaştığımız videoda da görüntüler mevcuttur.

Yeni sanayi sitesi

Görüntü: Sanayi Mahallesi.

Diğer bir nokta ise yollar o kadar yağmur suyuyla doldu ki, araçlar neredeyse suların altında kalacaklardı! O anlar da Isparta Anlık takipçileri tarafından çekilen görüntülerle siz değerli internet sitemizin takipçileriyle. Videoları izlemek için sayfanın en altına inebilirsiniz.

Araçlar, suların altında kaldı.

Görüntü: Davraz Mahallesi.

Araç suların altında kaldı

Görüntü: Davraz Mahallesi.

Çayboyunda bulunan su yolu neredeyse taşacaktı!

Çayboyunda bulunan dere neredeyse taşacaktı! Bir günde yoğun yağış alan Isparta‘da, herkesin bildiği Emre mahallesinden Davraz mahallesine kadar uzanan yolda bulunan su kanalı neredeyse taşacaktı! Tüm o anlar Isparta Anlık takipçileri tarafından videoya çekildi, videoyu alt tarafta izleyebilirsiniz.

Çayboyunun hali

Görüntü: Çayboyu.

Mahalle araları yağmur suyuyla dolup taştı!

Isparta merkez mahallelerinde oturan vatandaşlar, yolların söküldüğünü ve aylarca yapılmadığını söyleyerek yağmur suyuyla dolup taşan sokaklara çözüm bulunmasını istedi. Bebek arabaları, pazar arabaları bile sürülemeyen yollar, yağmurla birlikte çamura battı. Vatandaş, merkeze bağlı mahallelerin yollarını köy patikalarına benzetti. Videoyu sayfanın alt tarafından izleyebilirsiniz.

Bağlar mahallesinde yolların hali

Görüntü: Bağlar Mahallesi.

Kafeler caddesi esnafı çözüm bulunsun istedi!

Yoğun yağış nedeniyle kafeler caddesinde yamuk yollardan dolayı müşterilerin içeriye giremediğini söyleyen esnaf, bu soruna bir çözüm bulunmasını istiyor. Uzun zamandır bu yamuk yollar nedeniyle dükkanların önüne biriken su yüzünden müşteriler, dükkana girmek yerine yoluna devam ediyor. Tüm o anlar Isparta Anlık takipçileri tarafından sosyal medya hesabımıza gönderildi. Buraya tıklayarak sosyal medya hesaplarımıza da ulaşabilirsiniz.

Esnaf çözüm bulunsun istedi!

Kaldırımlar çöktü, altının boş olduğu görüldü!

Yedişehitler mahallesinde ise yoğun yağış nedeniyle daha önce de Instagram adresimizde paylaşmış olduğumuz kaldırım çökme durumu meydana geldi. O anlar yine bir takipçimiz tarafından cep telefonu kamerasıyla kayıt altına alındı.

Kaldırım çöktü yedişehitler

Görüntü: Yedişehitler Mahallesi.

İşte Isparta vatandaşlarının yağmur ile mücadelesi!

Sizlere başlık altında tüm olanları aktarmaya çalıştık fakat ne yazık ki bu kadarıyla bitmiyor elbette. Geri kalan sorunlar ve durumlar için özel bir video hazırladık. Alt taraftaki oynatıcıyı çalıştırarak videoyu izleyebilirsiniz. Sizler 2023 senesine böyle bir giriş hakkında ne düşünüyorsunuz? Özellikle sitemize yorum yaparak bizlere çok fazla destek olabilirsiniz, teşekkür ederiz.

Isparta Anlık

İlgili Haberler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyici kapatıp tekrar sitemizi ziyaret ediniz.