Detaylar İçin Tıkla!
Hava DurumuGündemIsparta

ISPARTA’DA ŞİDDETLİ FIRTINA ETKİSİNİ GÖSTERDİ!

Isparta Şiddetli Fırtınaya Teslim Oldu! İşte Detaylar!

ISPARTA’DA ŞİDDETLİ FIRTINA ETKİSİNİ GÖSTERDİ!

Isparta’da beklenenin üzerinde bir şekilde sıcak ve rüzgarsız geçen Ocak ayı itibariyle artık soğuk günler kapıda diyebiliriz. Bugün Isparta ilinde Isparta Hava Durumu bilgilerine göre büyük bir şiddetli fırtına meydana geldi. Fırtınada tabelalar devrilirken, çatılar araçların üzerine uçtu. İşte Isparta’da bugün yaşanan tüm fırtına haberleri siz değerli takipçilerimiz için Isparta Anlık ekibi olarak bizlere sosyal medya takipçilerimiz üzerinden gelen videolar ve görüntüler eşliğinde özenle hazırlanıp, paylaşılmaktadır. Sizler de Isparta Haber niteliği taşıyan olayları Isparta Son Dakika olarak bizlere gönderirseniz, sizler için bu haberleri şehre duyurabiliriz. Sizler de paylaşılmasını istediğiniz olayları cep telefonu ile kaydederek bizlere sosyal medya hesaplarımızdan ulaştırabilirsiniz. Sosyal medya hesabımıza ulaşmak için buraya tıklayabilirsiniz.

Isparta Fırtınaya Teslim Oldu

Isparta Şiddetli Fırtınaya Teslim Oldu! İşte Detaylar!

Isparta’da bugün Kaymakkapı meydanında bulunan iş hanının üzerinde asılı bir iş yerinin tabelası, rüzgarın etkisiyle bir vatandaşın kafasına düştü. Vatandaş yaralı olarak sağlık ekiplerince hastaneye kaldırılırken, gelen bilgilere göre bir başka yerde daha aynı durum yaşandı. Şiddetli rüzgar etkisin Isparta Merkez mahallelerinde gösterdi.

Isparta Fırtınaya Teslim Oldu

Diğer bir fırtına etkisi ise Kepeci mahallesinde gerçekleşti. Isparta’nın Kepeci mahallesinde fırtına etkisini bir çatıyı uçurarak gösterdi. Çatı, yolda park halinde bulunan bir aracın üzerine düşerek maddi hasar oluşturdu. Gelen bilgilere göre şans eseri yolda ve araçta kimsenin bulunmadığı teyit edildi. Yaşanılan kazada yaralı bulunmamakta fakat araç ve binada maddi hasar oluştu. O görüntüler Isparta Anlık takipçileri tarafından cep telefonu kameralarıyla kayıt altına alınarak siz değerli takipçilerimizle sayfamızın alt kısmında. Tüm Isparta’ya geçmiş olsun dileklerimizi iletiyoruz.

Isparta Anlık

İlgili Haberler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyici kapatıp tekrar sitemizi ziyaret ediniz.