Detaylar İçin Tıkla!
Son DakikaGündemIsparta
Son Dakika

ISPARTA’DA TACİZ İDDİASI! ISPARTA SON DAKİKA

Gece Saatlerinde Bahçelievler'de Mide Bulandıran Olay! Takipçimiz Anlattı!

BAHÇELİEVLER MAHALLESİNDE TACİZ İDDİASI! ISPARTA SON DAKİKA

Isparta Anlık olarak sosyal medya hesaplarımızdan biri olan Instagram adresimize gelen son dakika haberine göre sizlere bu yazıyı hazırlıyoruz. Takipçimizin gece saatlerinde maruz kaldığı ve devamında tüm mahallelinin ayağa kalktı işte o mide bulandıran olayın detayları ve takipçimizin iddiaları an be an siz değerli Isparta Anlık takipçilerimizle.

Bahçelievler Mahallesi Isparta Taciz

Bahçelievler mahallesinde takipçimizin anlattığına göre Isparta’da bir okulun karşısında genç bir kıza taciz edildi. Aynı kişi daha öncesinde takipçimizi de takip etti. Olay yerinde genç kıza tacizde bulunan şahıs, kıza yaklaştığı anda kızın çığlık atmasıyla birlikte etraftaki vatandaşlar yardımına koştu. Bu sayede yaşanacak olaylardan kurtulan kız, polisin de gelmesiyle rahatladı. Polis ekipleri sapığı alıp götürürken, takipçimiz arabanın arkasına saklanıp kızı özellikle beklediğini dile getirdi. Sapık kaçmaya çalışırken de çevredeki vatandaşların yardımıyla yakalandı. Olay yerine ambulansın da gelmesiyle birlikte olay son buldu. İşte tüm o anları Isparta Son Dakika olarak sizlere değerli Isparta Anlık takipçisi şöyle anlatacak.

Gece Saatlerinde Bahçelievler’de Mide Bulandıran Olay! Takipçimiz Anlattı!

Takipçimizin anlattığı video alt tarafta sizlerledir.

Bahçelievler Taciz İddiası

Sizler de Isparta şehrimizde şahit olduğunuz son dakika haberleri telefon kameranız ile çekip bizlere sosyal medya veya mail üzerinden göndererek şehrin dört bir tarafının duymasını sağlayabilirsiniz. Şimdiden takipçimize geçmiş olsun dileklerimizi iletiyoruz.

Düzenleme: İlgili sapığın 2018’de de tacizden kaydı olduğu ortaya çıktı. Öğrendiğimiz bilgilere göre sapığın ‘Çocuklarım var’ diyerek vatandaşlardan af dilediği de ortaya çıktı. Çevredeki vatandaşların tepkisini görüntülerin hassas olması nedeniyle sadece Telegram kanalımızdan paylaşabiliyoruz. Telegram kanalımıza gitmek için buraya tıklayabilirsiniz.

Isparta Anlık

İlgili Haberler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyici kapatıp tekrar sitemizi ziyaret ediniz.