Detaylar İçin Tıkla!
GündemIspartaTrafik Kazaları

Isparta’da Trafik Kazaları Oldu! Isparta Son Dakika!

Isparta’da Trafik Kazaları Oldu! Isparta Son Dakika!

Isparta’da bugün yani 27 Kasım 2022 tarihinde sizler tarafından Instagram hattımıza gelen trafik kazalarını derledik. Isparta haber geçmeden önce sizlere birkaç şeyden bahsetmemiz gerektiğini düşünüyoruz. Isparta Anlık ve Isparta Son Dakika olarak öncelikle ülkemiz sonrasında da Isparta’mız için hizmet vermeye son hız devam etmekteyiz. Bizler, bu hizmeti tamamen karşılıksız şekilde, sizlerin şehirden bilgisi olması dahilinde yapmaktayız. Bu nedenle de özellikle sürücüleri ilgilendiren birkaç şey söylemekte kendimizi yeterli bulmaktayız. Öncelikle, şehrimizde yaşanan ufak ve maddi hasarlı trafik kazalarını analiz ettiğimizde fark ettiğimiz birkaç nokta var. İlk olarak şehirdeki trafikler, diğer şehirlere oranla daha az olduğu için bazı sürücüler gereğinden fazla hız yapmakta ve bu nedenle zamanı geldiği noktada fren yapmaları için geç olmakta. Şehir içi sürüşlerde siz değerli sürücülerimiz ve biz değerli yayaların canına ve malına zarar gelmemesi adına lütfen şehir içinde hız sınır limitlerine uyarak seyahat edelim aksi takdirde bu hem sizler için hem de diğer vatandaşlar için tehlikeli bir noktaya dönüşmektedir.  Şehrimizin daha güzel ve iyi olması adına bu konuda sizlerden destek beklemekteyiz ve sizlerin de diğer insanlar gibi bu tarz kurallara uymanızı ve şehirde daha dikkatli olmanızı beklemekteyiz. Bugün yaşanan kazalardan bahsetmek gerekirse, alt tarafta üç farklı yerde oluşan maddi hasarlı trafik kazasını sizlerle paylaşmaktayız.

Yedişehitler Mahallesinde Maddi Hasarlı Trafik Kazası
Yedişehitler Mahallesinde Maddi Hasarlı Trafik Kazası

Yedişehitler Mahallesinde Maddi Hasarlı Trafik Kazası!

Bugünün ilk Isparta Trafik Kazası Yedişehitler mahallesinde maddi hasarlı trafik kazası olarak gerçekleşti. Öncelikle sürücülere geçmiş olsun dileklerimizi iletiyoruz, neyse ki maddi hasar dışında bir hasar oluşmadı. Bundan sonraki süreçte tüm sürücüleri ve sürücü adaylarını daha dikkatli olmaları için uyarıyoruz. Umarız bu tarz kötü olayları daha fazla yaşamayız.

Gülistan Mahallesinde Maddi Hasarlı Trafik Kazası
Gülistan Mahallesinde Maddi Hasarlı Trafik Kazası

Gülistan Mahallesinde Maddi Hasarlı Trafik Kazası!

Diğer yaşanan trafik kazalarından bir tanesi de Gülistan mahallesinde gerçekleşti. Bir iş aracı ile bir şahıs aracı yolun dönüm noktasında çarpıştılar. Gelen bilgiler doğrultusunda iki sürücüde yaralanamadan kazayı atlattılar. Trafikte bugün yaşanan malum kaza maddi hasarlı trafik kazası olarak belirtildi. Instagram adresimizden gelen bilgiler doğrultusunda bir aracın bizim takipçilerimizden olduğu belirtildi.

Asri Mezarlığın Orada Maddi Hasarlı Trafik Kazası
Asri Mezarlığın Orada Maddi Hasarlı Trafik Kazası

Asri Mezarlığın Orada Maddi Hasarlı Trafik Kazası!

Bugün yaşanan ve bizlerin sosyal medya hesabına gelen bilgiler doğrultusunda yaşanan son trafik kazası ise Asri Mezarlığın orada gerçekleşti. Yine, sosyal medya hesaplarımız üzerinden bizlere y azılan bilgiye göre yaralı veya can kaybı olmayan trafik kazasında araçlarda maddi hasar oluştu. Yaşanan bu kazanın üzücü tarafı ise iki araçta da maddi hasar oluşması. Trafikte daha dikkatli ve kontrollü ilerlersek hiçbirimizin zarar uğramadan yaşayabileceği bir şehir inşa etmiş olabiliriz. Isparta Son Dakika Haberleri olarak bugünün trafik özeti ise böylelikle bitmektedir. Aşağıda ilgili trafik kazalarının Isparta Haberleri olarak videosunu görebilirsiniz.

Isparta Anlık

İlgili Haberler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyici kapatıp tekrar sitemizi ziyaret ediniz.