Detaylar İçin Tıkla!
GündemIsparta

Isparta’da Türkiye Rekoru Kırıldı! Taekwondo Şampiyonası Başladı!

Isparta’da Türkiye Rekoru Kırıldı! Taekwondo Şampiyonası Başladı!

Kulüpler Türkiye Taekwondo Şampiyonası 15-18 Aralık 2022 tarihleri arasında Isparta’da bugün itibariyle başladı. Toplamda 53 İl, 609 Kulüp, 3952 sporcu ile Isparta’da gerçekleştirilen Taekwondo şampiyonasına rekor katılım sağlandı. Türkiye’de yapılan en büyük Teakwondo organizasyonu ile şehrimiz Türkiye rekorunu kırmış bulunmaktadır. Isparta Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü’nün organize etti Ulusal çaptaki Teakwondo etkinliği hakkında Instagram sayfamızda video paylaştık. Ayrıca, burada da pek çok fotoğrafı sizlerle paylaşıyoruz.

Şehrimizin böylesine gurur verici organizasyonlara ev sahipliği yapması hepimizi gururlandırdı. Başarılarımızın daha nicesini dileriz. Teakwondo ile ilgili haberin detaylarını Isparta Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü resmi sayfasında yazmaktadır. Buraya tıklayarak da o sayfaya ulaşabilirsiniz.

Teakwondo şampiyonası ısparta

Kulüpler Arası Teakwondo Şampiyonası Isparta’da

Resmi sitede 18 Aralık tarihinde sona erecek kulüpler arası Teakwondo şampiyonası müsabaka programı için resmi siteyi ziyaret edebilirsiniz. Sizler de yaptığınız geniş çaplı organizasyonları bizlere göndererek, sayfamızda yayınlanmasını sağlayabilirsiniz.

Teakwondo şampiyonası ısparta

Haber kaynağı: Altan ALTINKAYNAK

Isparta Anlık

İlgili Haberler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyici kapatıp tekrar sitemizi ziyaret ediniz.