Detaylar İçin Tıkla!
GündemIspartaTrafik Kazaları

Isparta’nın Kötü Günü! Her Yerde Kaza Oldu!

Isparta’nın Kötü Günü! Her Yerde Kaza Oldu!

Bugün, sabah saatlerinden başlamak üzere tüm gün şehrin çeşitli yerlerinde yoğun trafik kazası gerçekleşti. Şehrin dört bir yanından takipçilerimiz o anları bizlere gönderdi. Isparta Son Dakika olarak şehrin her yerinden takipçilerimiz bizlere yaşadıkları olayları Instagram adresimiz üzerinden bizlere göndererek yayın yaptığımız platformda Isparta Haberleri sizlere anında ulaşmaktadır. Bugün gün içinde yaşanan tüm kazaları, sizler için anında sosyal medya hesabımızdan yayın yaptık. Isparta’da bugün neden bu kadar çok kaza yaşandı? Takipçilerimizin yorumları ve sizlerin cevapları olmak üzere bu sayfamıza yazmayı uygun gördük. Şehirde yaşanan bu kadar kazanın elbette çeşitli nedenleri var ama bizlerin temennisi daha dikkatli sürücülerin Isparta Yolları sırasında dikkatli ilerlemesi olacaktır. Isparta Anlık Haberleri sizlere ulaştırmak için son dakikasına kadar uğraşmaktayız arkadaşlar. Bu sırada yapmış olduğumuz araştırmalar ve bizlere gelen yorumlar üzerine sizlere aktarmayı denedik. Öncelikle trafik kazalarına ait görselleri ekleyelim, sonrasında yorumlara geçelim.

Isparta'da Trafik Kazaları
Isparta’da Trafik Kazaları

Isparta’da Bugün Kaza Üzerine Kaza!

Isparta şehrinde bugün pek çok noktada trafik kazası gerçekleşti. Bizce bu kazaların nedeni bireylerin dikkatsiz sürüşleri başta olmak üzere pek çok yayanın da dikkatli olmamasından kaynaklanıyor. Ek olarak hava durumunun da olumsuz olması, dün gece yağan yağmurun üzerine yolların kaygan oluşu da bu konuda bizce önemli bir nokta. Havanın yağmurlu olduğu zamanlarda sürücülerin daha dikkatli olması ve bu süreçte biraz daha yavaş sürmeleri önemle rica olunur. Bu noktada hem sürücüler hem de yayalara büyük sorumluluk düşmektedir. Gönlümüz ister ki kimse kaza yaşamasın fakat hayatta bazen engelleyemediğimiz şeyler olmakta. Umarız bu kazalar son bulur.

Isparta'da Trafik Kazaları 2
Isparta’da Trafik Kazaları 2

Birçok Trafik Kazası Oldu!

Isparta Haberleri olarak bir çok trafik kazası olmasına rağmen bugün şükür ki yaralı trafik kazası hiç yok! Şehrimizde bugün yaşanan ufak kazalar bizlere gelecekteki sürüşler için örnek olması umuduyla hem sürücüler hem de yayalar dikkatli olursa, elbet bunların üstesinden gelebileceğimizdir. Bugün yaşanan trafik kazalarında sadece tek bir yaralı oldu, o da hafif yaralı olarak ambulans aracında tedavi gördü ve hayatına devam etti. Yaşanan kazaların tamamını derlediğimiz videoyu aşağıda sizlerle paylaşıyoruz. Sizlerin de Isparta Haberi sayfamızda yayınlansın istiyorsanız bizi Instagram adresimizden takip etmeyi ve bize anlık olarak yaşadığınız olayları göndermeyi unutmayın! Ek olarak, sizler için 7/24 İhbar hattımızda aktifiz, bu da hem sizler hem de bizler için daha iyi olmaktadır.

Isparta Anlık

İlgili Haberler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyici kapatıp tekrar sitemizi ziyaret ediniz.