Detaylar İçin Tıkla!
EğlenceGündem

Isparta’nın Maskotları “Bizim Tayfa” Gökçay’da Aktif!

Isparta’nın Maskotları “Bizim Tayfa” Gökçay’da Aktif!

Isparta Anlık olarak Isparta’nın Maskotları yani Bizim Tayfa bugün akşam saatlerinde tekrardan aynı mekanlarında aktif olarak görüntülendi. Yaklaşık iki ay önce bize Instagram adresimiz üzerinden gelen bir video üzerine tüm Isparta onları tanıdı ve herkes benimsedi! Isparta’nın Isparta Son Dakika sayfası olarak sizlere Isparta Son Dakika Haberler ve Isparta Haberleri yayını yapmaktan ziyade kendi aramızda bazen eğlendiğimiz de oluyor. Bu aramızda dönen muhabbet de tıpkı diğer eğlencelerimiz gibi ortaya çıktı. İki ay önce bir takipçimiz bizlere Gökçay’da pek çok başıboş inek, at ve diğer hayvanların olduğunu söyledi ve bunun üzerine bize bir video gönderdi. Bizler de bu güzel hayvanları insanlarla birleştirmeyi yani onları şehirden kovmak ya da onlara zorbalık yapmak yerine onları bizlerden birileriymiş gibi göstermeye karar verdik. Verdiğimiz bu karar uğruna siz değerli takipçilerimiz, bizim tayfayı çok sevdi ve adeta şehrin maskotları oldular! Şehrimizin dışarıda bulunan şehirler tarafından böyle güzel anılması da bizi ayrıca mutlu ediyor. Sayfamıza diğer şehirlerde yaşayan vatandaşların yazdıkları olumlu mesajlar bizler de bu konuda motive olmayı başarıyoruz. Bizleri şehirden ve şehirdışından takip eden herkese teşekkür ederiz.

Bizim Tayfa Isparta Anlık
Bizim Tayfa’nın Işıkkent’ten fotoğrafı.

Bizim Tayfa nedir?

Bizim tayfa diye hitap ettiğimiz şey, aslında şans eseri ortaya çıkan bir şeydir. İlk paylaştığımız hikayelerde bizim tayfa olarak söz etmiştik bu güzel hayvanlardan. Sonrasında ise Isparta Anlık takipçilerinin diline dolandı bu kavram ve şimdi herkes o güzel hayvanları bizim tayfa diyerek sevip, sayıyor. Bizim tayfa dememizin sebebi ise onları da insanca görmek ve bu bağlamda da onlara da iyi davranmayı hedeflemekti. Bu sayede pek çok insan Bizim Tayfa ile tanıştı ve onları sevdi. Şehrimizde bu tarz güzel şeyler görmek bizleri gerçekten mutlu ediyor. Sizlerin de bize vermiş olduğunuz değerlerden dolayı bunu en iyi şekilde kullanmaya çalışıyoruz. Diğer canlılarla olan bu yakınlığımız gerçekten bizleri çok mutlu ediyor.

Gökçay, Işıkkent ve Hızırbey’de Bizim Tayfa!

Bizim tayfa, Isparta’nın neredeyse her yerini geziyorlar. Günlük olarak otlanıp yaşayan bu başı boş hayvanlar bizlerin bir dostu. Yeri geliyor onları Emre mahallesinde, yeri geliyor Işıkkent’te görebiliyoruz. Sizlerin de vermiş olduğu destekle onlara daha yakın bir dost ve arkadaş olmayı hedefliyoruz. Isparta Anlık olarak her zaman diğer canlıların yanındayız, her zaman onların destekçisiyiz. Bu alanda ise pek çok çalışma yapmayı amaçlamaktayız. Şimdilik yaptığımız çalışmaları sizlere Instagram ve Youtube, internet sitemiz üzerinden göstermekteyiz. Sizlerden de bu konuda bizlere sonsuz destek verdiğinizi biliyoruz. Çok teşekkür ederiz bizleri takip ettiğiniz için.

Isparta Anlık

İlgili Haberler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyici kapatıp tekrar sitemizi ziyaret ediniz.