Detaylar İçin Tıkla!
GündemIsparta

Isparta’ya Kış Geliyor! İlk Dolu Yağmuru Yağdı! Isparta Anlık

Isparta’ya Kış Geliyor! İlk Dolu Yağmuru Yağdı! Isparta Anlık!

Isparta’ya kış geliyor! Bugün Isparta Merkez mahallelerine dolu yağmuru oldu! Şehir bir anda su altında kalırken Isparta Anlık olarak sizlere Isparta Son Dakika Haberleri yüklemeye devam ediyoruz! Bugün, ilk olarak Süleyman Demirel Üniversitesi öğrencilerinden bir tanesinin göndermiş olduğu videoyu sonrasında ise Bahçelievler mahallesinde bir takipçimizin göndermiş olduğu videoyu izleteceğiz. Şehirde bir anda bastıran soğuk hava ve gelen yağmurlar vatandaşın bir kısmını mutlu ederken diğer kısmını mutlu edememekte. Yine de şehrin bu güzel yağmur ve dolu yağışlarıyla bereketlendiği de açık bir gerçek olarak karşımızda bulunmaktadır. Isparta Haberleri sizler için her an her dakika şehirde var olan en önemli detayları aktarmaya hazır. Isparta’nın merkezinde bulunan pek çok mahalleye yağmur ve dolu yağışları bugün itibariyle başladı. Önümüzdeki günlerde yoğun yağışlar devam edecek gibi gözüküyor. Bu günlerde araçları daha yavaş kullanmalı ve olabildiğince dışarıda vakit geçirmemeye çalışmamız lazım çünkü havaların soğumasıyla birlikte salgın hastalıklar tekrardan baş göstermeye başlıyor. Takipçilerimizin bir çoğunun grip veya nezle gibi hastalıklarla boğuştuğu açıktır. Bu günlerde dikkatli olup, sıkı giyinmeli ve yağmurdan kendimizi korumalıyız. Elbette kendimizi korurken de doğaya ve doğanın dengesine zarar vermemeye de önem göstermeliyiz. Araçlarımızı daha yavaş kullanıp, yayaların üzerine su sıçratmamaya dikkat etmeliyiz. Pek çok insan bu konuda şikayetçi olduğu için bu konuya da burada değinmenin yerinde olduğunu düşündük.

Isparta'da Dolu Yağışı!
Isparta’da Dolu Yağışı!

Soğuk Havalarda Sokak Hayvanlarını Unutmayalım!

Gün içinde Konya Hayvan Barınağındaki olay tüm Türkiye’nin gündemine oturduğu gibi bizleri de derinden sarstı. Bu konuda Isparta vatandaşları olarak bizce çok ayrı bir noktadayız çünkü şehrimizin dört bir yanında inekler, koyunlar, keçiler, köpekler ve kediler başıboş bir şekilde ne vatandaşa zarar veriyor ne de vatandaşlar onlara zarar veriyor. Bizlerin de bildiği gibi bizim tayfa dediğimiz bir ekibimiz var. Bu görüntüler bizleri oldukça mutlu etse de Instagram sayfamıza gelen bazı kötü olaylar da bizleri üzmektedir. Diğer şehirlerde olan olaylar ne yazık ki tüm Türkiye’mizi üzmektedir ve bu soğuyan havalarda dışarıdaki canlıları da düşünerek hareket etmeliyiz.

Isparta'da Dolu Yağışı 2. Fotoğraf!
Isparta’da Dolu Yağışı 2. Fotoğraf!

Sokak Hayvanları İçin Bir Kap Su!

Isparta vatandaşları olarak ve Isparta Son Dakika Haberi olarak yapmamız gereken en önemli şeylerden birisiyse sokak hayvanlarını da düşünerek onlar için bir kap su bırakabilmek. Şehrimizin bu konuda çok duyarlı olduğunun bilincindeyiz fakat yine de hatırlatmakta fayda var. Şimdi sizleri dolu yağışlarıyla bırakmak istiyoruz. İyi seyirler.

 

Isparta Anlık

İlgili Haberler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyici kapatıp tekrar sitemizi ziyaret ediniz.