Detaylar İçin Tıkla!
GündemKavgalarSon Dakika

Kafeler Caddesinde Yaşanan Kavga İle İlgili Açıklama Geldi!

Kafeler Caddesinde Yaşanan Kavga İle İlgili Açıklama Geldi!

Dün gece 00.47 sularında Ispartaspor – Bursaspor maçına yapılacak yolculuk için toplanıldığı sırada Isparta taraftarı iki grup 32 Gençlik ve Gülkentliler taraftar grubu arasında nedeni bilinmeyen bir tartışma çıkmıştı ve bu tartışma gittikçe büyümüştü. Isparta Anlık ve Isparta Son Dakika olarak bu haberi dün gece anında sizlere Isparta Haber adı altında sunmuştuk. Haberi bilmeyenler buraya tıklayarak ilgili habere ulaşabilirler. İlk olarak haber bize dün gece Instagram adresimiz üzerinden gelmişti. O görüntüler, kafeler caddesinde çalışan bir takipçimizin olaya şahit olmasıyla birlikte çekildiler. Görüntülerden sonra pek çok iddia da ortaya atıldı ve bizlere sunuldu. Hepsini derledik ve topladık, sonrasında da Isparta Anlık sitemize yükledik.

32 Gençlik’ten Kavgayla İlgili İlk Açıklama!

32 Gençlik taraftar grubu Facebook sayfaları üzerinden Isparta Kafeler Caddesinde Kavga ile ilgili ilk açıklamayı gece saatlerinde yaptı, sizler için o açıklamayı derleyip sayfamıza sunduk.

32 Gençlik Açıklaması
“Bursaspor deplasmanı için gidileceği esnada kafeler caddesinde Gülkentliler taraftar grubu ile çıkan münakaşada grubumuzun Gülkentliler Taraftar Grubu ile herhangi bir sorunumuz veya şahsi bir meselemiz yoktur, bu veya hangi grup üyesi olduğu belli olmayan Fatih Çınar’ın Mimar Sinan Camii köşesinden grubumuzun toplanma yerine gelerek alkol veya uyuşturucu mu kullandığı  belli olmayan şahsın tahrik edici sözler konuşarak grubumuzu tahrik etmiştir bu arada sözlü tartışma çıkmış ve emniyet güçleri tarafından ayrılmıştır, söz konusu şahsın grubumuzu tahrik etmesi dolayısıyla grup olarak kınıyoruz…”

Yaşanan olayı bilmeyenler için!

Dün gece Isparta Kafeler Caddesinde yaşanan olayı bilmeyen takipçilerimiz için Youtube kanalımıza olayla ilgili videoyu yükledik. Yine de o görüntüleri burada da yayınlama gereği duyduk. Sayfamıza gelen ilk iddialardan bir tanesi iki taraftar grubu arasında kavga çıktığı yönündeydi ve yapılan açıklama bunu doğrular nitelikte. Isparta Anlık olarak her zaman amacımız Isparta için huzur ve barış oldu. Bu tarz ufak meselelere lütfen Isparta Vatandaşı olarak takılmayalım ve bunların gelip geçici şeyler olduğunun farkına varalım. İlgili videoyu izlemek için sayfanın alt kısmına doğru kaydırabilirsiniz. Sayfanın alt kısmında ilgili video yer alıyordur.

Isparta Anlık

İlgili Haberler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyici kapatıp tekrar sitemizi ziyaret ediniz.